Neler Yeni

🔥İndirim CoolerMaster MM720 Gaming Mouse | PWM3389 | 49 Gr | PTFE Skatez | 500 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
Aşko Kuşko
Geldi yine kurbağa mouse

• Hahaha
Reaksiyonlar: Shaw

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,363
İsim
Fatih
onun stok bitmedi mi? Amazonda vardı sadece hangisi sana uyuyorsa onu al ama tavsiyem m820dc kablosuz olduğu için
optik farkını da hissedilecegini sanmıyorum
Hocam almıştım iki tane ondan. Onları iptal edeyim mi diye düşündüm de kablosuz olması iyi ya, markaları falan pek bilmediğim için soruyorum. Birini kardeşime aldım bir de onun için iyi olsun istiyorum ben idare ederim her türlü.

Harn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
378
İsim
yo
Hocam almıştım iki tane ondan. Onları iptal edeyim mi diye düşündüm de kablosuz olması iyi ya, markaları falan pek bilmediğim için soruyorum. Birini kardeşime aldım bir de onun için iyi olsun istiyorum ben idare ederim her türlü.
etme hocam aralarında optik farkı olarak 10g fark var cooler master ergonomisi garip benimde tercihim delux yönünde olurdu

• Muhteşem
Reaksiyonlar: Shaw

ahmetbirs

80+ Bronze
daha yeni delux aldık hocam :(

Harn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
378
İsim
yo

M820DC amazondan

sıkıntı yok hocam o da gayet iyi
sensör olarak sadece 10g fark var aralarında üstelik bence kablosuz olması da avantaj
40-49gr arasındaki mouseler kas hafızasını alt üst edebiliyor kişiden kişiye değişir ama benim de tercihim bu fiyat segmentinde delux olurdu bende alicaktim ama kısmet olmadı stok bitti

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,629
Üyeler
140,678
Son üye
mertler
Top Bottom