Neler Yeni

🔥İndirim CORSAİR 4000D AİRFLOW SİYAH 2799 TL

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
890
İsim
Baran Kut

tahsin053

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
gökhan tahsin

Aytekin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Aytekin
Bu Daha Mantıklı Bence .

Bunu kullandım güzel kasa fakat üst kısma 360mm sıvı soğutucu takmak istediğinde öndeki 3 fandan birini veya egzoz çıkarman gerekiyor bu kasayıda almak isteyen arkadaşların bilgisi olsun.

tahsin053

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
gökhan tahsin
Parlaklık kısık ya görmemişim kusura bakmayın 😅 ama yine de tercih etmezdim.
2 adet dahili fazla geliyor. 2 adet eklemek isterseniz ekstra masraf çıkaracak hiç gerek yok. CK560 alırdım ben.
Kasayı 1 yıldır kullanıyorum sadece eksoz fanıyla geliyor. Masraf dediğin 1000-2000 liralık fana lüzum yok 100 liralık klasik fanlar da yeter. Bu kasanın önüne rgb li süslü püslü fanlar gitmiyor zaten kasanın ön tarafındaki fan montaj yerinin yapısı itibariyle rgbler biçimsiz görünüyor CK560 da aynı ama onun önü petekli olmadığı için belli etmiyor ben klasik fanla kullanıyorum sorun yok kasanın hava sirkülasyonu çok iyi. En önemli artısı cpu gpu sıcaklıklarını görebileceğin ekranı var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunu kullandım güzel kasa fakat üst kısma 360mm sıvı soğutucu takmak istediğinde öndeki 3 fandan birini veya egzoz çıkarman gerekiyor bu kasayıda almak isteyen arkadaşların bilgisi olsun.
360 mm ile kullanıyorum fanların hepsi yerinde duruyor (önler rgb siz olduğu için fotoda gözükmüyor)

Ekler

• IMG20240209130812.jpg
    2.9 MB · Hit: 19
Son düzenleme:

Aytekin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Aytekin
Kasayı 1 yıldır kullanıyorum sadece eksoz fanıyla geliyor. Masraf dediğin 1000-2000 liralık fana lüzum yok 100 liralık klasik fanlar da yeter. Bu kasanın önüne rgb li süslü püslü fanlar gitmiyor zaten kasanın ön tarafındaki fan montaj yerinin yapısı itibariyle rgbler biçimsiz görünüyor CK560 da aynı ama onun önü petekli olmadığı için belli etmiyor ben klasik fanla kullanıyorum sorun yok kasanın hava sirkülasyonu çok iyi. En önemli artısı cpu gpu sıcaklıklarını görebileceğin ekranı var
Mesaj otomatik birleştirildi:

360 mm ile kullanıyorum fanların hepsi yerinde duruyor (önler rgb siz olduğu için fotoda gözükmüyor)
LT720 hiç bir şekilde sığmıyor sanırım sende biraz zorlanmışsın gördüğüm kadarıyla ama sığdırman güzel örnek olmuş ellerine sağlık.
Üst kısmı 360mm sıvı soğutma konusunda kesinlikle dar.
Attığım videodada şimdi gördüm buda sığdıramamış.

1715026928666.png

Son düzenleme:

tahsin053

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
gökhan tahsin
LT720 hiç bir şekilde sığmıyor sanırım sende biraz zorlanmışsın gördüğüm kadarıyla ama sığdırman güzel örnek olmuş ellerine sağlık.
Üst kısmı 360mm sıvı soğutma konusunda kesinlikle dar.
Attığım videodada şimdi gördüm buda sığdıramamış.

Alıntıyı görüntüle
Haklılık payın var hocam hortumun yönü önde olursa fan engelliyor ama benim gibi hortumun yönünü arkaya verince sorun yok. Sığsa bile yine hortumları arkaya verirdim çünkü ramlerin rgb sini engelliyor estetiği bozuyor yani. Evet biraz zorlandım arka fan nerdeyse sıfır duruyor ama sığdı mı sığdı :) Bendeki de LS720 sendekiyle boyutu aynı. Aslında 1 parmak kadar boşluk olsa öne de olur ince profilli fanla hallolur sanki denemek lazım. Veya fanlar toz filtresinin olduğu tarafa alınabilir o da kökten çözüm olur👍

Ekler

• kasa.jpg
    kasa.jpg
    2.1 MB · Hit: 25

Aytekin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Aytekin
Haklılık payın var hocam hortumun yönü önde olursa fan engelliyor ama benim gibi hortumun yönünü arkaya verince sorun yok. Sığsa bile yine hortumları arkaya verirdim çünkü ramlerin rgb sini engelliyor estetiği bozuyor yani. Evet biraz zorlandım arka fan nerdeyse sıfır duruyor ama sığdı mı sığdı :) Bendeki de LS720 sendekiyle boyutu aynı. Aslında 1 parmak kadar boşluk olsa öne de olur ince profilli fanla hallolur sanki denemek lazım. Veya fanlar toz filtresinin olduğu tarafa alınabilir o da kökten çözüm olur👍
Sığdırmana sevindim ellerine sağlık fanları toz filtresinin tarafına alamıyorsun işte dijital gösterge engelliyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,799
Üyeler
153,295
Son üye
ThePercy
Top Bottom