Neler Yeni

🔥İndirim Corsair 4000D Airflow Siyah Beyaz 2999 TL

Rudiarius

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Samet Yılmaz
yok hocam kalınlık olarak sordum arctic radyatörü çok kalın diğer soğutuculardan her kasaya uymuyor maalesef.
Üste Lf2 280mm takan olmuş hocam, öne push pull fan yapmadan sığar

Ekler

• 434188.cd64db518a8d71236fa50d1e96d4f0ba.jpg
    434188.cd64db518a8d71236fa50d1e96d4f0ba.jpg
    1.6 MB · Hit: 80
  • uue35vwtx4h61.jpg
    uue35vwtx4h61.jpg
    977.3 KB · Hit: 81

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
398
İsim
Barış Okçu
Üste Lf2 280mm takan olmuş hocam, öne push pull fan yapmadan sığar
Hocam önce değilde yukarıda kullanacağım. Anakart ve ramden dolayı şuanki kasamda sığmıyor gt301. O yüzden yukarının anakart ile olan boşluğunu sormuştum kısaca.

Griffith

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Cem Temeltaş
Nerede lütfen söyleyin
4000X var önü cam hava almıyor
Cam kapağı söktüğünüzde kaç derece düşüyor sıcaklıklar? Aynı kasa bende de var kesinlikle rahat rahat hava alabiliyor cam takılıyken.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu kasa arctic liquid ile uyumlu mu acaba radyatör ve fan kalınlığı kurtarmıyor kasamda
Uyumlu. Ben kullanıyorum 2 senedir.

Rudiarius

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Samet Yılmaz
Cam kapağı söktüğünüzde kaç derece düşüyor sıcaklıklar? Aynı kasa bende de var kesinlikle rahat rahat hava alabiliyor cam takılıyken.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Uyumlu. Ben kullanıyorum 2 senedir.
Temperli cam ucu biyere dokunur patlar diye geri takıyorum açık kullanmıyorum söktüğümdeki sıcaklığı bilmiyorum bakarım bi ara, biriken toz sadece kenarlarda busekilde sogutma potansiyelinin cok azını kullanıyor daha az soğuk hava giriyor baya farkeder hava akışı

Swanzy01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet tan
Beyler malzeme kalitesi olarak alınır mı sizce
Orta seviye sistemim var ryzen 5600,4060 hayatım boyunca da üst seviyelere çıkmayı düşünen birisi değilim.
Aradığım özellikler; Beyaz, hdd bölmesinin çıkması, malzeme kalitesi, toz filtresinin aşırı kolay çıkıp temizlenmesi, kablo kanallarının güzel olması,aşırı siyah cam olmamas, dikey gpu özelliği.
Bu özelliklere bakıldığında corsair kasa beklentimi karşılar mı, sıvı soğutma takayım rgp mod o olsun bu olsun kafasında değilim çok fazla .

Rudiarius

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Samet Yılmaz
Beyler malzeme kalitesi olarak alınır mı sizce
Orta seviye sistemim var ryzen 5600,4060 hayatım boyunca da üst seviyelere çıkmayı düşünen birisi değilim.
Aradığım özellikler; Beyaz, hdd bölmesinin çıkması, malzeme kalitesi, toz filtresinin aşırı kolay çıkıp temizlenmesi, kablo kanallarının güzel olması,aşırı siyah cam olmamas, dikey gpu özelliği.
Bu özelliklere bakıldığında corsair kasa beklentimi karşılar mı, sıvı soğutma takayım rgp mod o olsun bu olsun kafasında değilim çok fazla .
beyazı var, malzeme kalitesi güzel, temizlemesi fena değil filtreleri güzel ön camsa biraz dikkatli çıkarmak gerek sadece, siyah rengi aşırı karanlık ben kenarlara led çektim oyüzden, beyazı karanlık durmuyor.

Swanzy01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet tan
Eski kasa mech değil , o yüzden 3-4 bin bandına çıkabilirim, teşekkür ettim tavsiyen için kardeşim beyazını almaya niyetliyim bakalım. NZXT vs araştırıyorum

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,119
İsim
Oğuz Oğuz
Zamanında kullandım hava akışı olarak 4000x'den çok daha iyiydi.

hikoo

80+ Bronze
Tas gibi kasa, kablolamasi, hdd sdd yuvalari da sokulup takiliyor, tavsiye derim kullanan biri olarak.

Swanzy01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet tan
Toz takıntılığıma çare zaten bu kasa o yönden baya pratik ön kısım 😂 çekmeceli menteşeli olanlara heves ediyorum şimdide insanoğlu buldukça daha fazlasını istiyor 😅psu ile beraber kasa denk getirebilirsem aslında ona uğraşıyorum, sessiz boştayken fanı kapatan bir psulu kasa lazım.

Top Bottom