Neler Yeni

🔥İndirim Crocs Crocband Terlik 711,20 TL

BobMarley

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
İbrhm
Terlik terlik? 40 50 lira bir şey terlik.
Şimdi kıyaslama mı yapacağız cidden? Ben sana tonla benzer örnekler verebilirim.
Tofaşta araba volvoda , Yerli muzda muz ithal muzda muz , Bim marka patito da cips , doritos da bir cips vs.... gibi.

121709

80+ Silver
Her ürünün ucuzu ortasi pahalisi vardir buna neden şaşırıyorsunuz anlamiyorum. Herkes bütçesine uygun olani alir giyer
Yorum yaptım sadece sen niye açıklama gereği duydun?
Şimdi kıyaslama mı yapacağız cidden? Ben sana tonla benzer örnekler verebilirim.
Tofaşta araba volvoda , Yerli muzda muz ithal muzda muz , Bim marka patito da cips , doritos da bir cips vs.... gibi.
İşte fiyatı normale göre pahalı dedim sadece ne boş yaptınız.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,454
İsim
Olcay akbulut
ulan iyi fiyat beyazını çok istiyorum rahat oluyor baya da alırsam annem keser beni

121709

80+ Silver
Boş yapan sensin bize mi boş yapıyorsunuz diyorsun
Uzatma, durduk yere saçma sapan yorum yapıyorsun. Terlik 700tl?? Yazdım sadece sanki küfür ettik bu tepki ne?

bwNN

80+ Silver
Uzatma, durduk yere saçma sapan yorum yapıyorsun. Terlik 700tl?? Yazdım sadece sanki küfür ettik bu tepki ne?
Ben normal bir sekilde aciklama yaptim neden sasiriyorsunuz dedim sen kendin dalga gecer hakaret eder gibi bos yapuyorsunuz dedin ben mi suçluyum 😂😂

Sanjay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Joga Bonito
parmak arası terlikler uzun mesafede ayağı acıtıp yara yapabiliyor. üstelik konforlu da değil. Evimden denize giderken 1km yürümem gerekebiliyor. Spor ayakkabı da külfet oluyor giy çıkar çorap giy vs. Crocslar bu konuda daha rahat. Bende aldım bıtane teşekkürler. Nays cash back veriyor mu bu ürüne bilmiyorum nays ile aldım ama önemli değil. dolar fırlarken ne alırsak kar. Corcs un ölüsünü 2-3 yıl giyerim. Çıkıp top oynayacak halimiz yok corcs la :D

oktayxkaya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
893
İsim
Oktay
İlgilendiği Kategoriler
PC ve Telefon
Instagram
https://www.instagram.com/oktyky/
Discord
oktay#3037
terliklerin iphone u gibi düşün gerçekten rahat rakiplerine göre hemşireler fln alıyor ama 400tl nin üstü etmez şuanki ekonomide
asdfasdfasdfasdfasdffasd çok doğru
Mesaj otomatik birleştirildi:

Devlet hastanesinde temizlik personeli olarak çalışıyorum. 3 yıldır 1 milyoncudan 10 TL ye aldığım çakma terliği giyiyorum. Genel anlamda rahat ama inanılmaz koku ve terleme yapıyor. Ayrıca ayağımda 2 tanede nasır çıktı. Bir de ıslak zeminde müthiş kayıyor. Sırf işim için bir tane sipariş verdim. Bu saydıklarım için bakalım nasıl olucak.
benimki de , ıslak olmasına da gerek yok cilalı zemin gördümmü tokyo drift izlemiş gibi yan veriyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,100
Üyeler
157,030
Son üye
wolfthro
Top Bottom