Neler Yeni

CS 2 koşarak vurma sorunsalı

Şahin123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Şahin Meyveci

Adam koşarak vuruyor. yani benim açımdan öyle gözüküyor. Ama onun açısından öyle gözükmüyor galiba. Bunun sebebi nedir ? Valroantta bu muhabbet yok. Valorantta koşarak vurulsan bile 2 taraf içinde aynı şey gözüküyor. CS 2 ye gelecek olursak. Sub tick için neyse o diyorlar. Ama adam farklı şey görüyor ben farklı bir şey. Bunu nasıl açıklarsınız ?

LEFT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
LEFT
Adam en sonda A ve D'ye basıp duruyor.

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,306
İsim
ismail
Koşarken durup vurmuş seni.Bu muhabbet valorant dahil tüm fps oyunlarında var.Milli ağlama konusu ''koşarak vuruyor'' lafı.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,059
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Report at gitsin hile falansa banlanır zaten.

ThEagles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
316
İsim
Berk
Koşarak vurmuyor. Adam A ve D ile peek atıyor, ekranda sana yürüyerek vuruyormuş gibi geliyor. Düşük elo'daki arkadaşlara şunu bir anlatamadık :)

Şahin123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Şahin Meyveci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Koşarak vurmuyor. Adam A ve D ile peek atıyor, ekranda sana yürüyerek vuruyormuş gibi geliyor. Düşük elo'daki arkadaşlara şunu bir anlatamadık :)
Aşağılamanı anlıyorum. Fakat konuyu iyice oku. Valorantta böyle bir şey yok. cs gibi bir oyun neden böyle. Bu durumdan kimse neden rahatsız değil. Neden bunu normal karşılıyorlar.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,195
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Koşmuyor sıkmadan önce durup vurup gidiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aşağılamanı anlıyorum. Fakat konuyu iyice oku. Valorantta böyle bir şey yok. cs gibi bir oyun neden böyle. Bu durumdan kimse neden rahatsız değil. Neden bunu normal karşılıyorlar.
Valorantta da aynı şekilde vuruşlar var, ama valorantta hatta direkt durduğunu bile göremiyorsun sadece sağ veya sola gidiyormuş gibi gözüküyor.

cita9

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Onur K

Kim neyden rahatsız olacak? Adam koşuyorken durup ateş etmiş Valorantta da aynısı var?

chary

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
𝔖𝔞𝔪𝔢𝔱
İlgilendiği Kategoriler
Sistemsel Sorunlar / Ekipman
Kim neyden rahatsız olacak? Adam koşuyorken durup ateş etmiş Valorantta da aynısı var?
Nasıl valorantta yok dostum counter strafe bu yapılanın adı youtube gir valorant counter strafe yaz bakalım varmı yokmu.

cita9

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Onur K
Nasıl valorantta yok dostum counter strafe bu yapılanın adı youtube gir valorant counter strafe yaz bakalım varmı yokmu.

Koşarken durup vurma her fps oyununda vardır. İstersen sen de "Valorant Counter Strafe" olarak arat bak anlatanlar çıkmış :)

ThEagles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
316
İsim
Berk
Şahin selam dostum, seni aşağılamadım. Alınganlık yapmamanı rica ediyorum. Düşük-orta-yüksek şeklinde elo'lar ayrılıyor, bilmediğini "varsayarak" bu şekilde yorum yaptım. Valorant'ta da aynısı var. Garip bir durum değil ki bu, senin vurduğum adamların da ölüm kamerasını incele, sende öyle görünüyorsun.

Top Bottom