Neler Yeni

CS GO Rank atlatmıyor

Aleras

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Ali Efe Çağlar
Arkadaşlar nova 1 im ne kadar kazanırsam kazaniyim Rank atlatmıyor iyi kill de alıyorum sebebini bilen varmı

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,276
İsim
Efecan
kanka üst üstemi kazanıyorsun

oEnesQlf

80+ Silver

Megan

80+ Silver
Arkadaşlar nova 1 im ne kadar kazanırsam kazaniyim Rank atlatmıyor iyi kill de alıyorum sebebini bilen varmı
Csgo nun rank sistemi çok değişik. Üst üste 4 5 maç kazanıp atlatmıyor 1 maç kaybedince düşürüyor. Bazen tam tersi oluyor.

EmRyzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Emir Şahbaz
Rank sistemi aslında kazanıp kaybetme kadar nasıl kazanıp kaybettiginize de bakıyor yani mvp sayısı nadekill veya kör edilen adam gibi veya rifle oynuyorsan adamların yüzde kaçı hs yiyerek ölmüş gibi şeylere baktığı için bazen rank atlama zor olabiliyor bende şu anda globalde tutunamiyorum iki üç günde bir global-supreme arasi git gel yapıyorum

ÇiktaMuz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer
rank sistemi bence valoranttan bile düzgün oynadığın oyuna göre atıyor şans ile 20 maç da kazan üst lige atmıyor ama çok iyi bir oyun oyna ve kazan 1 maçta bile rank atlatıyor :) atlayamıyorsan iyi oynamıyorsundur.

Aleras

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Ali Efe Çağlar
rank sistemi bence valoranttan bile düzgün oynadığın oyuna göre atıyor şans ile 20 maç da kazan üst lige atmıyor ama çok iyi bir oyun oyna ve kazan 1 maçta bile rank atlatıyor :) atlayamıyorsan iyi oynamıyorsundur.
kanka 38 e 9 oynadığım maçta atmadı

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,606
İsim
Emre Zengin
Hocam beni 12 ya da 13 maç art arda yenince atmıştı. Durmadan üst üste maç kazanınca daha hızlı rank atıyordu. Ben her hafta rank atlıyordum. Güzideye kadar çıktım. Geçen sene güzide olmuştum. 7 ay önce de bir tane hile gelmişti sildim bir daha da oynamadım. Bu sene YKS olmasaydı belki oynardım. Lobi arama da Türklerle girmeni tavsiye ederim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
salim-turgutoğlu
Hocam CS go nun Rank sistemi baya değişik ekip olarak 1 senedir oynadığımız oyunlarda arkadaşımız mesela hep sonucuydu ama bizden daha hızlı ve fazla rank atladı

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,276
İsim
Efecan
valla sistemi bende çözemedim 2 hafta önce falan maç yendikten sonra rankım düştü 25 vurmuştum ertesi maç 7 falan vurdum berabere kaldık tekrar yükseldi bi algoritması varrmı ondanda emin değilim :D

Top Bottom