Neler Yeni

CS:GO Sticker nasıl nakite çevrilir?

Waglox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Efe Binak
Arkadaşlar sticker çıkardım. Ve bunları satmak istiyorum nereden satabilirim? Hızlı satılması lazım.

1692734548528.png

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,754
İsim
Oğuz
Kaç tanede çıktı bunlar ? Çin pazarında satılıyor ama paraya dönüştüremezsin. Bynogame gibi yerlerde satmak da zor olur bunları. En iyisi hepsini Steam üzerinden satıp onunla bir skin alıp satmaya çalış daha kolay olur. Şu an fiyatlar epey yüksek sonra düşecektir.

Mustafa Zahid

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,181
İsim
Mustafa Zahid Önder
İlgilendiği Kategoriler
Her şeye maydanoz olur.
Instagram
@mustyonder
Steam
id/mustyonder
Discord
mustyonder#0007
Bynogame ve benzeri sitelerde maalesef CS:GO üzerinde çıkartma pazarı çok yavaş. Anca çok ucuza koyarsan alınır. Bence Steam'de satıp cüzdanında harca yoksa çok beklersin. Arkadaşım MOUZ Altın çıkarttı ve 950₺'ye koymuştu ona rağmen 3 hafta bekledi sonra geri çekip Steam'de sattı.

Discord'da alıcı vardır ama dolandırılma olayları çok fazla. O konular hakkında tam bilgim yok.

ErenMaiky

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
861
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar
Steam
https://steamcommunity.com/id/maikyeren/
Discord
Maiky#6172
Bynogame ve benzeri sitelerde maalesef CS:GO üzerinde çıkartma pazarı çok yavaş. Anca çok ucuza koyarsan alınır. Bence Steam'de satıp cüzdanında harca yoksa çok beklersin. Arkadaşım MOUZ Altın çıkarttı ve 950₺'ye koymuştu ona rağmen 3 hafta bekledi sonra geri çekip Steam'de sattı.

Discord'da alıcı vardır ama dolandırılma olayları çok fazla. O konular hakkında tam bilgim yok.
Tufi adlı kişi var bende satış yapmıştım ona skini direk yolluyon ardından ibanını yolluyon atıyo paranı sıkıntı yaşamadım (reklam değil)

Top Bottom