Neler Yeni

CS2 cok hile var napmalıyız?

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,209
İsim
Kaan
Hileler yüzünden oyundan soguduk hangi seçkin maça girsem hile geliyor.Rakip maçta yenilince mola istiyorlar hemen acıyorlar.Biz bu oyunu temiz sekilde nasıl oynayacaz?
Valve dümenden cs 2yi yaptığı için pek bir şey yapamazsınız gibi artık valve'ın popişi ne zaman tutuşur o zaman hilelere çözüm gelir. :D

KaptanMC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Mehmetcan İvrendi
Hileler yüzünden oyundan soguduk hangi seçkin maça girsem hile geliyor.Rakip maçta yenilince mola istiyorlar hemen acıyorlar.Biz bu oyunu temiz sekilde nasıl oynayacaz?
knk Ark Girmeyi dene nedenini bilmiyorum ama Ark ile girince pek hile gelmiyo şahsen

Montofteam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Eren

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,437
İsim
Emre
Seçkin oynuyorum 13k dayım hiç hileye denk gelmedim. Güven faktörünü arttır

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,544
İsim
oğuzhan ege
Güven faktörün düşük olduğu için gelmesi normal 3k saatim var benimde hilenin ne olduğunu unuttum gelmiyor.
Eskiden güven faktörü için övgü boost yapılıyordu 5 TL'ye 500 500 500 yapmıştım artık yapılmıyor.

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,703
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
CS devri bitio yavaş yavaş adam etmezlerse daha da çok oyuncu bırakacak benim gibi

drakathx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Burak
Güven faktörün düşük olduğu için gelmesi normal 3k saatim var benimde hilenin ne olduğunu unuttum gelmiyor.
Eskiden güven faktörü için övgü boost yapılıyordu 5 TL'ye 500 500 500 yapmıştım artık yapılmıyor.
Övgü boost etki etmiyor aksine güven faktörü düşürüyor

Hasbatuz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Hasan Batuhan Uzuncan
5 aydır gemideydim yeni geldim ve pubg nin de aynı cs tarzinda mod yayınlandığını gördüm. CS benim için tarih oldu.

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,042
İsim
Mehmet Yılmaz
Dün basit eğlence moduna girdim baktım bizim takımdaki adamın skoru baya iyi bunu izlemeye başladım yeminlen duvar takibi yapıyordu sonra bunu uyardım hileyi kapat diye oylama başlattım başta kimse onay vermedi sonra diğerleri de anladı bunun hile olduğunu tekrar oylama başlattım ama yine atamadım takımdakilerin bazılarının da işine geldi ben hileci gördüğüm zaman tilt oluyorum isterse benim takımda olsun

Top Bottom