Neler Yeni

Öneri CS2 de hilesiz maç bulma

Kardeş adam karşı tarafta ki 5 kişiyi aynı anda öldürüyor bunun hile olmaması için valve kurucusundan tam yetkili alması lazım. Adam döne döne etrafı tarıyor yanıcı bomba ile 4 kişiyi öldürüyor kapının arkasından 2 kişiyi öldürüyor. Benim takımıma geliyor genelde adamlar ondan sıkıntı. Yoksa senin gibi oynamayı bilmeyen biri karşıma gelince eline döşeyip gönderiyorum zaten.
prime yok galiba hesapta sizin bu kadar sık hile geliyorsa

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,278
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Seçkin almadım almayı da düşünmüyorum fiyat olarak.
seçkin olmadığı için bu kadar çok hile geliyor hocam, seçkin varken çok çok az geliyor artık.

Hile çok geldiğini düşünen ve seçkini olan varsa ban checkerlar'dan datalarını atsınlar. Ben baktığımda çok az oyuncunun ban yediğini görüyorum eski oyunlarımdan.

Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Ares Blackrosa
seçkin olmadığı için bu kadar çok hile geliyor hocam, seçkin varken çok çok az geliyor artık.

Hile çok geldiğini düşünen ve seçkini olan varsa ban checkerlar'dan datalarını atsınlar. Ben baktığımda çok az oyuncunun ban yediğini görüyorum eski oyunlarımdan.
Ban atmadıkları için çok az oyuncunun ban yediğini görüyorsundur hocam, bir çok kişi hile yoksa. Utanmadan çekinmeden rahat rahat kullanıyorlar seçkinde de.

Ban atmadıkları için çok az oyuncunun ban yediğini görüyorsundur hocam, bir çok kişi hile yoksa. Utanmadan çekinmeden rahat rahat kullanıyorlar seçkinde de.
Banı illa hemen atacak diye bir şey yok ki. Ben de öyle demedim zaten. Hile olup da 1 sene kullanabilen bir sürü oyuncu da yok öte yandan. Er ya da geç yiyorlar o banı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Ares Blackrosa

Felixx

80+
Kardeş adam karşı tarafta ki 5 kişiyi aynı anda öldürüyor bunun hile olmaması için valve kurucusundan tam yetkili alması lazım. Adam döne döne etrafı tarıyor yanıcı bomba ile 4 kişiyi öldürüyor kapının arkasından 2 kişiyi öldürüyor. Benim takımıma geliyor genelde adamlar ondan sıkıntı. Yoksa senin gibi oynamayı bilmeyen biri karşıma gelince eline döşeyip gönderiyorum zaten.
Niye kızdın ki abim. elime döşeyemezsin çünkü benim elomda değilsin. 40 fırın ekmek yemen lazım benimle maç atabilmen için.

porento54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Furkan Aydın
Seçkin hesabım var. 2014 den beri oyunu oynuyorum. 20k'da 3 oyundan 2 si net hile geliyor. Bakın net hile diyorum hile şüphesi değil çoğunlukla Türk geliyor ve dediği tek şey zaten banlanma yok ki oyunda istediğin gibi raporla.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,273
Üyeler
149,698
Son üye
Onur_05
Top Bottom