Neler Yeni

CS2 Oynayanlar yorumları alalım.

EmRyzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Emir Şahbaz
Şuanda çoğu kişiye cs2 gelmesiyle beraber fps değerlerini merak ettim sizce minimum hangi bilgisayarlar oynuyabilicek şuanda tam çıkmadı tabikide iyileştirmeler olur ama şuanki haliyle sizce nasıl optimizasyon

Örnek: Ryzen 5600 kulanıyorum rtx 2060 var fpsim şu kadar ve yorum falan olabilir işte.
Aynı zamanda yorumlarınızıda bekliyorum.
Fps çok az düşmüş ama oyun bence hazır değil

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,072
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Diğer mapleri bilmem ama İtaly'de 12400F + 3080 Full ayarlarda, 200 FPS altı veriyor. 130'lara da düşüyor 198'lere de çıkıyor.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Diğer mapleri bilmem ama İtaly'de 12400F + 3080 Full ayarlarda, 200 FPS altı veriyor. 130'lara da düşüyor 198'lere de çıkıyor.
Sence tabi bizede gelirse i3 10100f ve gt 1030 ile kaç fps alırım belki gelmesi uzun sürer o zamana kadar yeni ekran kartını almış olurumda beli olmaz

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,072
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Sence tabi bizede gelirse i3 10100f ve gt 1030 ile kaç fps alırım belki gelmesi uzun sürer o zamana kadar yeni ekran kartını almış olurumda beli olmaz
1030'la 60 üstü FPS'ler zor gibi. Yeni alacağın kart ne olacak?

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
1030'la yüksek FPS'ler zor gibi. Yeni alacağın kart ne olacak?
rtx 2060 düşünüyorum bütceden dolayı ama belki ucuza rtx 2060 super falanda gelir onu alırız :D (İkinciel)

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,719
İsim
kilan embappe
Unlost "Optimize edildi artık yine cs:go ile aynı fps'i alacaksınız" diyordu.

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
768
İsim
Fatih Ayhan
Şuanda çoğu kişiye cs2 gelmesiyle beraber fps değerlerini merak ettim sizce minimum hangi bilgisayarlar oynuyabilicek şuanda tam çıkmadı tabikide iyileştirmeler olur ama şuanki haliyle sizce nasıl optimizasyon

Örnek: Ryzen 5600 kulanıyorum rtx 2060 var fpsim şu kadar ve yorum falan olabilir işte.
Aynı zamanda yorumlarınızıda bekliyorum.
artık cross kafadaysa mermi de kafaya gidiyor. Güzel, beğendim, onaylandı. :D

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,647
İsim
Burak Karadağ
Denedim ve eksi artılarını söylüyorum (kişisel eleştirilerim)

EKSİLERİ
- Işıklandırma ve parlaklık olayı çok abartı ve kötü. Özellikle round başı 10 saniyesinde gözünüz kör oluyor âdeta
- FPS oldukça düştü. Grafiklerin artması elbette FPS düşürtür ama hafif kasmalar yaşadım (RTX 3060 + 12400F Low settings(
- Yer altlarına girerken görüntü kalitesi karıncalanıyor ve leş görünüyor.
- Default AK-47 rezalet görünüyor
- Oyunu çok detaylandırmışlar (özellikle maplarde) ve bu durum FPS kaybı ile dikkat dağınıklığına yol açıyor
- Skinler çok fazla soluk görünüyor '(
- Görüntü ayarlarında biraz daha iyileştirmeler yapmaları iyi olur (1152x864 CS:GO oynayan biris olarak CS2 de aynı ayar leş görüntü veriyor tüm ayarları İncehesap ederek yaptım üstelik)
Şimdilik bunlar

ARTILARI
+ Fiziki olaylar (movement vs) gayet iyi (ama daha da geliştirilmeli)
+ Vuruş hissiyatı oturaklı
+ Yanlış silah aldığınızda geri para iadesi olması
+ Kişisel rating (başarı puanı ve sıralaması)
+ Rekabetçi round sayısının düşürülmesi
+ Rekabetçi girerken Map Veto etme ve Takım Seçimi yapma
+ NVIDIA refleks geldi

Aklıma başka bir artısı gelmiyor

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Denedim ve eksi artılarını söylüyorum (kişisel eleştirilerim)

EKSİLERİ
- Işıklandırma ve parlaklık olayı çok abartı ve kötü. Özellikle round başı 10 saniyesinde gözünüz kör oluyor âdeta
- FPS oldukça düştü. Grafiklerin artması elbette FPS düşürtür ama hafif kasmalar yaşadım (RTX 3060 + 12400F Low settings(
- Yer altlarına girerken görüntü kalitesi karıncalanıyor ve leş görünüyor.
- Default AK-47 rezalet görünüyor
- Oyunu çok detaylandırmışlar (özellikle maplarde) ve bu durum FPS kaybı ile dikkat dağınıklığına yol açıyor
- Skinler çok fazla soluk görünüyor '(
- Görüntü ayarlarında biraz daha iyileştirmeler yapmaları iyi olur (1152x864 CS:GO oynayan biris olarak CS2 de aynı ayar leş görüntü veriyor tüm ayarları İncehesap ederek yaptım üstelik)
Şimdilik bunlar

ARTILARI
+ Fiziki olaylar (movement vs) gayet iyi (ama daha da geliştirilmeli)
+ Vuruş hissiyatı oturaklı
+ Yanlış silah aldığınızda geri para iadesi olması
+ Kişisel rating (başarı puanı ve sıralaması)
+ Rekabetçi round sayısının düşürülmesi
+ Rekabetçi girerken Map Veto etme ve Takım Seçimi yapma
+ NVIDIA refleks geldi

Aklıma başka bir artısı gelmiyor
Düzelir gibi duruyor bunlar cs2'de öneri şikayet yeri varmı ?

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
558
İsim
ada yalın
ciddi bir performans düşüklüğü yok bence 40-50fps lik bir düşüş var oda düzelebilir daha beta. oynanış ise daha tok hissetiriyor kesinlikle daha iyi. smok olayı ise normalde güzel ama aşırı farklılık yaratcak bişey degil diye düşünüyordum ama oynayınca aradaki fark cidden hissetiriyor o etrafın şeklini felan alması aşırı smok atılan biyere kolay kolay girilmez artık ozellikle dar koridor alanlarda en ucuna kadar gidiyor smok ve biyere girmeyi aşırı zorlaştırıyor. bide ateş edince cıkan delikler biraz daha kücültülmuş başta cok daha büyüktü ve direk arkası görüne biliyordu şuan ise görmek aşırı zor yani bu seferde aşırı kücük olmuş bir tık büyümesi lazım. o silah mermilerin ***** sacma yerlere gitmesi düzelmiş deagle daha oturaklı bir silah olmuş. oynaması hala kolay degil ama oynamasını bilene cok tehlikeli olucak bu güncellemden sonra kesinlikle. mapler aşırı parlak alışması zaman alıcak gercekten ve maplerde ufak tefek gene degişikler mevcut. awp kullanımı biraz daha zorlaşmış biraz daha yetenek istiyor artık satın alma ekranı gercekten güzel artık bazı silahlardan fedakarlık yapmanız gerekiyor yeterli slot olmadıgı icin buda cok iyi. serverlarda ise sorunlar mevcut hala cok fazla. şuanlık deneyimim bukadar kavradıgım veya gördügüm bişey olursa gene yazarım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,947
Üyeler
156,408
Son üye
dgkng.dev
Top Bottom