Neler Yeni

CSGO fragmovie yapmayı denedim nasıl olmuş ?

seaque

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Emirhan H
fikir güzel. Fakat tek yapmış olduğun klipleri arka arkaya koyarak müzik eklemek - o da ses efektleriyle uyumlu değil. Bu tür videolarda bir sürü efektler oluyor. Oynarken çekmek yerine oyun kayıtlarından izlerken çekmek ve HUD'u kapatmak da daha güzel.

Örnek:

Onur Konuğu:

stizzy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,309
İsim
stizzy
bence şarkı güzel olmamış ve klipleri biraz daha uzun koyabilirsin

Batuw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,081
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları

bu nasıl yapmışlar lan
Csgoya farklı programlar kurmak gerek fakat benim sistemimin yeteceğini düşünüyorum :/
Mesaj otomatik birleştirildi:

fikir güzel. Fakat tek yapmış olduğun klipleri arka arkaya koyarak müzik eklemek - o da ses efektleriyle uyumlu değil. Bu tür videolarda bir sürü efektler oluyor. Oynarken çekmek yerine oyun kayıtlarından izlerken çekmek ve HUD'u kapatmak da daha güzel.

Örnek:

Onur Konuğu:
Haklısın ilk edit olduğu için çok uğraşmadım fakat hud açık daha güzel değil mi Hud kapalı demodan kayıt alabilirim fakat demolar 32 tick olduğu için berbat gözüküyor

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,304
İsim
Yiğit Aralim
Genel olarak güzel bir edit olmuş, hele ki ilk sefere göre ama ses efektleri tam oturmamış bazı yerlerde. Ayrıca sadece tek efekt üzerinden gitmişsin sanırım. Daha farklı şeyler ortaya çıkarırsan çok güzel olacağına eminim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Yiğit
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
Güzel olmuş eline sağlık.

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
bazı yerlerde ritim tutturmuşsun güzel olmuş ama şarkı frag movielik bir şarkı değil, birde frag movienin baş yapıtlarından biriside efektlerdir sen hiç efekt kullanmamışsın dolayısıyla zayıf kalmış biraz. bir sonraki editinde ritim, şarkı, efekt bunları iyi seç daha güzel bir video olur. gelişir :love:

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,907
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Ritim ve vuruşların sesi efsane uymuş, polat detayı da çok iyi. Geçişleri daha iyi yapabilirsin. Lumetri efektleri ile daha güzel bir görsellik katman da yararına olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu nasıl yapmışlar lan
En az 3 farklı edit efekt ve animasyon programı kullanılmış, başarılı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
922,645
Üyeler
143,202
Son üye
kayzon