Neler Yeni

Ana Konu CSGO YATIRIMLARI TARTIŞMA KONUSU

exxus26

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
551
İsim
Melih S
Risk alıcam ben ama özellikle kapsüllerin çok fazla arttığı gün olucak, bundan eminim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeni değil bu arada yıllardır yatırım yapıyorum.
Kendin bilirsin tabii ki ama bilmeyip atlayan çok mesajını görüp 1-2 ayda 5x yapacağını sananlar olacaktır ondan diyorum. Şuan kasalara yükleniyorlar ama birkaç aya kasa fiyatları yine dipleri görecek.

Sir Cem T-oker

80+ Gold
Kasa yatırımı yapmayın arkadaşlar benden tavsiye olsun. 100-200k yatırımım var 1 tane bile kasa yatırımım yok. Bu kasa fiyatları yakında çökecek valve el atacak haberiniz olsun.
Aynı şey broken fang zamanında da olmuştu. Valve sadece izliyor.

Rio’nun fırlamasınım sebebi kimsenin beğenmeyip almamasıydı. Parise çok fazla ilgi olacağı için 5x hayalden başka bir şey değil.

Sir Cem T-oker

80+ Gold
Agalar oyundan bu kasa düştü 1700-1900 arası fiyatı değişiyor 2000 e satışa koydum o fiyatlara satılsın skin alıp yatırımı oraya yapayım diye ama bu kasalar çok nadirmiş bildiğim kadarıyla sizce bekleteyeyim mi satıp skinleri alıp mı bekleteyim hangisi daha çok kar getirir sizce?
Abi siz de nasıl bi bal var. Hayatımda ne bu kasadan düştü ne de düşeni gördüm. (6 yıllık cs oyuncusuyum)

Kesin konuşmak istemesem de eminim diyebilirim. Bunun bir ülke ekonomisinden bir farkı yok. Valve büyük ihtimal haftalık kasa drop sayısını arttırabilir diye düşünüyorum.
Ben de öyle düşünüyorum. Şu nadir kasaların düşme oranları da artabilir. Sırf bu yüzden belli bir seviye üstünde kasalarımı satışa koyacağım. Belki operasyon kasası alabilirim.

fufuker1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
fufuker1 development
Bu konuda yardım almak isteyen, bilgisi olan, merakı olan herkes buraya yatırım yapabileceği veya yaptığı şeyleri atarsa tartışabiliriz.

Cs2’nin tanıtılmasıyla birlikte oyuna olan ilgi artacağı için skin, çıkartma vb. Şeylerin artacağını düşünüyorum. Ama hangi ürünler ne kadar artar bunu bilemediğimiz için tartışmanın yararlı olacağını düşündüm.
(Burada geçen tavsiyelere yatırım yapmak veya yapmamak herkesin kendi bileceği şeydir. Olası zarar etme durumunda suç atılması kabul edilemez!)

LÜTFEN İNCELEYİN:
Arkadaşlar dediğim gibi kasa alacaksanız şu kriterlere dikkat edin:
+ kasa içeriğindeki bıçaklar
+ ucuz olması
+ aktif drop pool kasası olmaması
+ açılma istatistiklerinin yüksek olması
AKTİF DROP POOL KASALARI:Alıntıyı görüntüle
Ucuz olması neden bir kriter olsun ki :)

Sir Cem T-oker

80+ Gold
Son düzenleme:

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,736
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Konudaki mesajlara baktım da kasa fiyatları düşecek diyorlar harbiden düşer mi çünkü elimdeki kasalar oyundan düşürdüğüm ve tüm mal varlığım onlar

fufuker1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
fufuker1 development
envanter güzel.

Daha büyük kar oranı var. 50 liralık kasadan kar için 7.5 lira lazım
15 liralık kasada 2 lira artsa yetiyor.
Dostum böyle bir mantık yok, oransal olarak bakacaksın
15 liralık kasanın 2tl artması 13% kâr demek
50tl lik kasa da 13% arttığında zaten 7tlye yakın kâr bırakıyor.
Kasanın fiyatı elde ettiğin kârdan bağımsızdır.
50tllik kasa %10 artar 5tl kâr edersin
10tllik kasadan 5 tane alırsın %10 artar herbirinden 1 tl kâr edersin toplam kârın yine aynı olur

Kasanın fiyatı 2 lira artacak 10 lira artacak böyle hesaplama yapılmaz, oransal hesaplamalar yapılır
1000 tane 1 liralık kasa ile 1 tane 1000 liralık kasanın kârı aynı olabilir
Yani özetlemek istediğim şey senin düşüncen şu, 15tllik kasanın 2tl artması daha kolay 50tllik kasanın 7tl artması daha zor diye düşünüyorsun, aslında ikisi de aynı şey oluyor :)

Sir Cem T-oker

80+ Gold
Konudaki mesajlara baktım da kasa fiyatları düşecek diyorlar harbiden düşer mi çünkü elimdeki kasalar oyundan düşürdüğüm ve tüm mal varlığım onlar
Bu zamana kadar artar diyordum da. Çok fazla abartıldılar ve bi yerden sonra fiyatlar düşecek

Top Bottom