Neler Yeni

Çukur Dizisi Hakkında

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Normalde izlemediğim bir dizi. Kanallar arasında dolaşırken öylesine Bi bakayım dedim. Ya bizi bu kadar mı yavaş olur. İnsan Bi kaç olay koyar araya. Normalde olaylara göre 1 saatte bitmesi lazım. Ama uzadıkça uzuyor. İzleyicisine saygım sonsuz ama neden bu kadar uzun anlamış değilim.

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Tek kelimeyle çöp, vasat. İzleyen diyalogları racon sanıp kendini kabadayı zannediyor. Yazık izleyenlere. Çok istersen buyur Ezel izle. :D

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tek kelimeyle çöp, vasat. İzleyen diyalogları racon sanıp kendini kabadayı zannediyor. Yazık izleyenlere. Çok istersen buyur Ezel izle. :D
Onu izledim. Uzunluğu gayet iyiydi ve olaylar sarıyordu. Ama bu dizi cidden vasat.

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Rambo87

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Problem bu dizide:

asiri siddet ve her gelen baba ve dayi dedigce kendisinde 126 cette lider gruppu var diye, catismaya gidicek.
2 sezon okey. Simdi fazla bunalti. Hep ayni. Her yeni sezonda bi yeni düsmsn, cukura geliyor. Yaz sonuna dogru düsman yok oluyor. Tak eylül yine ayni olay. Eh türkiyenin tüm mafyasi cukur mi göz dikkti. Sacma olay. O kadar adrenalin varsa, gelsinler ülke alak cukur sayesinde. Bide en kötü yani. Devlete rest cekiyorlar. Cukur var birsey olmaz diye. Eh ülke kimden sorulu? O nedenle gereksiz dizi

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,873
İsim
Efe Kıcır
4. Sezonundayız, 1. sezondan beridir kaçırmadan izliyorum.
Durun linçlemeyin, sokağa çıkıp '' çuKuR evİmiZ yOmAÇ BabBAmIZ'' diyenlerden değilim. :)
Dizi bana kalırsa gayet güzel senaryosunu çok iyi yazıyor Gökhan Horzum, fakat tabii ki geçiştirme sahneleri de var her dizide olduğu gibi.

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Problem bu dizide:

asiri siddet ve her gelen baba ve dayi dedigce kendisinde 126 cette liser gruppu var diye, catismaya gidicek.
2 sezon okey. Simdi fazla bunalti. Hep ayni. Her yeni sezonda bi yeni düsmsn, cukura geliyor. Yaz sonuna dogru düsman yok oluyor. Tak eylül yine ayni olay. Eh türkiyenin tüm mafyasi cukur mi göz dikkti. Sacma olay. O kadar adrenalin varsa, gelsinler ülke alak cukur sayesinde. Bide en kötü yani. Devlete rest cekiyorlar. Cukur var birsey olmaz diye. Eh ülke kimden sorulu? O nedenle gereksiz dizi
Mahalleye polis giriyor. Yere çivili tahta koyup polisin lastiğini patlatıp kaçıyorlar. Sonra polis kovalıyor. Çok saçma.

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,873
İsim
Efe Kıcır
Mahalleye polis giriyor. Yere çivili tahta koyup polisin lastiğini patlatıp kaçıyorlar. Sonra polis kovalıyor. Çok saçma.
Dostum dizilerde mantık aramaman gerekiyor bazen. :D
Aklıma gelen bir örneği vereyim bir filmden;
Marvel filmlerinin bir sahnesinde iron man bir robotu boğmaya çalışıyordu. :D

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dostum dizilerde mantık aramaman gerekiyor bazen. :D
Aklıma gelen bir örneği vereyim bir filmden;
Marvel filmlerinin bir sahnesinde iron man bir robotu boğmaya çalışıyordu. :D
Bu biraz fazla bence, bildiğin polisi ***** yerine koyuyor. Adam olaya giderken niye başka bi adamın peşinden koşsun ki?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu biraz fazla bence, bildiğin polisi ***** yerine koyuyor. Adam olaya giderken niye başka bi adamın peşinden koşsun ki?
Küfür etmedim ki niye sansür oldu :)

Top Bottom