Neler Yeni

Custom klavyeler hakkında merak edilenleri sorabilirsiniz.

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
Muhammed emin efe
Görünüm degilde konfor anlamında mouse gibi etkisi oluyormu ?

Antighosting her hotswapta oluyormu ?
Her hotswapta olmaz. Kalitesiz çoğu klavyede bile var ama güncel ürünlerde. Custom klavyenin sadece görünüme değil hissiyat ve sesede çok büyük etkisi olur. Artık en kaliteli seri üretim bile kullansam ince tele vuruymuş gibi hissediyorum. Hissiyatı bambaşka. Tabii ürün kalitesine de bağlı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bana beyaz veya krem rengi bilek desteği lazım tkl boy var mı öneri dostum akko klavye için
Fabrikasyon olarak bulman biraz sıkıntı bulsanda pahalı olur ama oem olarak bunu öneririm.

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
531
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Her hotswapta olmaz. Kalitesiz çoğu klavyede bile var ama güncel ürünlerde. Custom klavyenin sadece görünüme değil hissiyat ve sesede çok büyük etkisi olur. Artık en kaliteli seri üretim bile kullansam ince tele vuruymuş gibi hissediyorum. Hissiyatı bambaşka. Tabii ürün kalitesine de bağlı.

Fabrikasyon olarak bulman biraz sıkıntı bulsanda pahalı olur ama oem olarak bunu öneririm.
Çok hoş durmaz gibi ya daha düz bir şey aradım ama bulamadım ajazz aldım iade ettim

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
Muhammed emin efe
Merhabalar 6300e apex7tkl ghost alamayi dusunuyorum ama 61tuslu klavyeler de hosuma gidiyo ne oneririsiniz custom da yapabilirim parca oneririseniz
Yani o fiyata custom almamak bana göre saçmalık olur. Bir yerden sonra markalar sadece marka parası alıyor ürün özelliğinden ziyade markaya para veriyorsun. İlk iki fotoğrafta ki ürünler şu an mevcut sıfır ikiside düşünürsen iletişime geçebilirsin forum özelden.

Çok hoş durmaz gibi ya daha düz bir şey aradım ama bulamadım ajazz aldım iade ettim

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
531
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Yani o fiyata custom almamak bana göre saçmalık olur. Bir yerden sonra markalar sadece marka parası alıyor ürün özelliğinden ziyade markaya para veriyorsun. İlk iki fotoğrafta ki ürünler şu an mevcut sıfır ikiside düşünürsen iletişime geçebilirsin forum özelden.

100tl lik ürüne 350tl vergi istiyor :)

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
Muhammed emin efe
100tl lik ürüne 350tl vergi istiyor :)
Ülkemizde olmayınca ürünler böyle kitlemeler yaşanabiliyor :) . Aslnda çoğu Çin'li satıcı böyle yapıyor. Ürün öne çıksın diye ürün fiyatını az gösterip kargoyu daha çok gösteriyorlar.

XeaveN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Furkan Bural
normal bi klavye almaktan daha mı mantıklı

XeaveN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Furkan Bural
Bütçeye göre değişir. Ama 2.5k üstü ise toplamak en mantıklısı.
2 civarı şuan alsam rampage falan almayı düşünüyorum gamepower kırılır die şey yapmıyorum hangisi daha mantıklı sizce

Aloncy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Eymen Yılmaz
Arkadaşlar tabii ki ben en iyiyim demiyorum daha tecrübeli arkadaşlar vardır ama şimdiye kadar topladığım klavyelerden edindiğin bilgilere göre sizlerin aklına takılanları cevaplayabilrim. Sorun gelsin.
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
darmoshark k8 kullanıcısıyım keycaps lerini değiştirmek istiyorum ama hiçbi bilgim yok. klavyeme uyumlu olup olmadıgını nasıl anlıyoruz tuşların? önerdiğin tuşlar varsa link alabilirim. klavyenin rgb lerinin gözükebileceği şeffat tuşlar arıyorum

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
Muhammed emin efe
darmoshark k8 kullanıcısıyım keycaps lerini değiştirmek istiyorum ama hiçbi bilgim yok. klavyeme uyumlu olup olmadıgını nasıl anlıyoruz tuşların? önerdiğin tuşlar varsa link alabilirim. klavyenin rgb lerinin gözükebileceği şeffat tuşlar arıyorum
Bütçeniz nedir keycap için? Şöyle söyleyeyim + şeklinde girişe sahip olan tüm keycap setleri uyumlu olur. Ancak senin dikkat etmen gereken bir durum daha var. Senin klavyenin sağ kısmında olan shift küçük shift aldığın setin içinde küçük shiftte olmasına dikkat etmelisin.

atar mısın hiç bilmiyorum da
Daha ucuza dersen.

SEmrey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Emre
Top Bottom