Neler Yeni

Cyberpunk 2077 Neden Kötü Gösteriliyor? - Cevap

Nicksiz

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,160
İsim
Musa
Ben suçu gene şirkette buluyorum. Madem bu kadar yeni, tecrübesiz bir kuruluş neden oyun çıkmadan önce çok yüceltip, beklentileri kendi kendilerine arşa çıkardılar ki? Senin de dediğin gibi daha 4. oyunları, dur hele bi ne olduğunuzu kendiniz biliyorsunuz zaten. Tecrübesiz bir şirketsiniz neden beklentileri yükseltiyorsunuz ki..

Excator23cm

80+ Gold
bug adamın dibidir

Bir görev vardı ağgezerin bağlantısını kopardıktan sonra boss geliyor adı oda bir türlü geçemiyordum yakın savaşta sadece bıçak vardı katanayı atmıştım bugün neyseki bi kaç gündür geçemediğim bölümü bug yüzünden geçtim sabit bir yerde taklı kaldı öyle basitçe öldürdüm

ama yapay zeka kesinlikle berbat gta sanandresin bile yapay zekası daha iyi denilebilir.

Mauro İcardi

80+ Bronze
Aynen öyle. Kesinlikle zaman lazımdı.
Ve senin dediğin gibi firma daha büyük değil...
Tamam bende eleştiriyorum optimizasyon sorunu var diye ama yani bu kadarda abartılmaz oyun güzel buglara bakılmazsa.
Dediğim gibi max 4 aya düzeltirler bu sırada kitaplığınızda dursun indirimde bulduğunuzda baktınız güncelleme geldi ki gelirse forum çalkalanır buradan haberiniz olur oynarsınız...

Gizemss

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
16,109
İsim
Gizem
İlgilendiği Kategoriler
PC Oyunları, sanırım.
Ben suçu gene şirkette buluyorum. Madem bu kadar yeni, tecrübesiz bir kuruluş neden oyun çıkmadan önce çok yüceltip, beklentileri kendi kendilerine arşa çıkardılar ki? Senin de dediğin gibi daha 4. oyunları, dur hele bi ne olduğunuzu kendiniz biliyorsunuz zaten. Tecrübesiz bir şirketsiniz neden beklentileri yükseltiyorsunuz ki..
Kesinlikle haklısınız. Hem firma gaz verdi, hem oyuncular daha da yüceltti. Ve ortaya karşılanmayacak derecede büyük bir hype çıktı.

Mauro İcardi

80+ Bronze
bug adamın dibidir

Bir görev vardı ağgezerin bağlantısını kopardıktan sonra boss geliyor adı oda bir türlü geçemiyordum yakın savaşta sadece bıçak vardı katanayı atmıştım bugün neyseki bi kaç gündür geçemediğim bölümü bug yüzünden geçtim sabit bir yerde taklı kaldı öyle basitçe öldürdüm

ama yapay zeka kesinlikle berbat gta sanandresin bile yapay zekası daha iyi denilebilir.
GTA San Andreas ta silah tuttuğunda adamlar ellerini kaldırıyor.
Bomba atılınca kaçıyor.
Fakat bu oyunda kaçmıyorlar sıkıntı bu.

Nicksiz

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,160
İsim
Musa

Gizemss

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
16,109
İsim
Gizem
İlgilendiği Kategoriler
PC Oyunları, sanırım.
GTA San Andreas ta silah tuttuğunda adamlar ellerini kaldırıyor.
Bomba atılınca kaçıyor.
Fakat bu oyunda kaçmıyorlar sıkıntı bu.
Dediğim gibi açık dünyayı amaç olarak değil de araç olarak kullanmışlar gibi hissettim.
Mafia oyunu gibi mesela. Mafia oyununu açık dünyası için oynamazsın orada açık dünya bir araçtır.

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Kesinlikle haklısınız. Hem firma gaz verdi, hem oyuncular daha da yüceltti. Ve ortaya karşılanmayacak derecede büyük bir hype çıktı.
kesinlikle ama müzikleri baya güzel bence mesela şu müziğe sardım baya bi

Gizemss

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
16,109
İsim
Gizem
İlgilendiği Kategoriler
PC Oyunları, sanırım.