Neler Yeni

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty DLC'sine ne zaman başlanmalı?

Kadrio

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Kadir Yıldız
Merhaba, Cyberpunk 2077'ye Phantom Liberty DLC'si geldikten sonra ana hikayeye baştan başladım. Yaptığım bir görevin ardından Dogtown'a çağırıldım ama başta gitmek mi yoksa ana hikaye bittikten sonra mı gitmek daha mantıklı bilemedim. Dogtown'a gittikten sonra ana hikayede ilerleyebiliyor muyum? Sizce ne yapmalıyım, ne önerirsiniz?

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,215
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Merhaba, Cyberpunk 2077'ye Phantom Liberty DLC'si geldikten sonra ana hikayeye baştan başladım. Yaptığım bir görevin ardından Dogtown'a çağırıldım ama başta gitmek mi yoksa ana hikaye bittikten sonra mı gitmek daha mantıklı bilemedim. Dogtown'a gittikten sonra ana hikayede ilerleyebiliyor muyum? Sizce ne yapmalıyım, ne önerirsiniz?
Evet dlcyi bitirip de devam edebilirsin ana hikayeyi. Ama ben hikayenin ortasında dlcye başlanması taraftarıyım

Kadrio

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Kadir Yıldız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet dlcyi bitirip de devam edebilirsin ana hikayeyi. Ama ben hikayenin ortasında dlcye başlanması taraftarıyım
Direkt gelir gelmez mi başlamamı önerirsin yoksa biraz daha ilerledikten sonra mı?

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,372
İsim
Selim
Direkt gelir gelmez mi başlamamı önerirsin yoksa biraz daha ilerledikten sonra mı?
Vaktiniz bolsa oyunu bitirmek için değil de yavaş yavaş tadını çıkarabilirsiniz yani gidin büfe de oturun yemek yiyin ya da etrafta gezip takılın 👍 bunları yaparken de görevleri yavaş yavaş yapın.

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,215
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım

Kadrio

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Kadir Yıldız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Vaktiniz bolsa oyunu bitirmek için değil de yavaş yavaş tadını çıkarabilirsiniz yani gidin büfe de oturun yemek yiyin ya da etrafta gezip takılın 👍 bunları yaparken de görevleri yavaş yavaş yapın.
Çok hızlı oynamayı sevmediğim için sizin dediğiniz gibi oynuyorum. Acelemiz yok, buradayız. :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
951,764
Üyeler
149,980
Son üye
Göktürkbey31