Neler Yeni

Cyberpunk mı RDR 2 mi ?

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,579
İsim
oğuzhan ege
ikisi arasında kalıyorsan torrentden indirip 1 saat ikisinide oynayıp orijinal sonra beğendiğini alabilirsin sana kalmış

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
462
İsim
Yusuf Kaplan
Cyberpunk %50 indirimle 22.49 dolar
RDR 2 %67 indirimle 19.99 dolara inmiş durumda
Sadece birini alacak bütçem var hangisini almamı önerirsiniz
Rdr2. Şuan oyunun yarisindayim. Bitmesin diye av yapıyorum yan görevler vs ariyorum. Oyun bitmeyen kaynak. Yolda giderken görev bulabilirsin. Çok iyi oyun. Zaten başladıktan sonra birakamazsin😁

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,171
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
Kesinlikle rdr2. Oyun başı yavaş açılıyor sıkıcıymış gibi geliyor ama bir kaç saat sonra başından kalkasın gelmiyor. Bu arada benim adım Arthur Morgan

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Boramir SADİ
Cyberpunk %50 indirimle 22.49 dolar
RDR 2 %67 indirimle 19.99 dolara inmiş durumda
Sadece birini alacak bütçem var hangisini almamı önerirsiniz
Bence cyberpunk daha eğlenceli bir oyun. Rdr2 nin o yavaş atmosferi beni 20 dakikada bayıyor ama cyberpunkda etrafa hoplayıp zıplamak ve renkli çevresi daha eğlenceli geliyor. Buglar konusunda ise şunu söyleyebilirim 2.0 güncellemesinin gelmesi ile başladım oyuna 140 saat oynadım hikaye tamamen ve yan görevlerin çoğu bitti sadece tek bir bug ile karşılaştım oda birkaç saniye sonra düzeldi. Npc sandalyeye oturunca süzülmeye başladı sonra yerini buldu.

burada rdr2 diyenlerin hayatları o kadar sıkıcı ki anlatamam büyük ihtimal evden işe işten eve yada okuldan eve evden okula bir hayatları var eskilerde takılı kalmışlar tatile lunaparka falan gitmemişler o yüzden dünyanın en sıkıcı oyunu olan at sürme simulator 2yi övmüsler saka gibi :D cyberpunkun atmosferi ve 2077 yılında gecmesi bile eglence acısından 10 kat daha iyi üstelik sana o kadar cok gorev sunuyor ki 1 ay bile oynarsın asla biten bir oyun degil her ay guncelleme geliyor yeni ek görevler falan ekleniyor dlc çıkıyor apayrı map ekleniyor mesela cyberpunk almazsan yazık edersin rdr2de eglence yok sadece at üstü kostur diyalog oku cevapla

AhmetCan-

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Ahmet Can
Rdr2 Uzun Yavaş geçiyor güzel oyundur Cyberpunk 2077 de güncellemelerle düzeldi Şahsen 2 Oyun da güzel oynadım Cyberpunk 218 saatim var Sardı kesinlikle.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rdr2. Şuan oyunun yarisindayim. Bitmesin diye av yapıyorum yan görevler vs ariyorum. Oyun bitmeyen kaynak. Yolda giderken görev bulabilirsin. Çok iyi oyun. Zaten başladıktan sonra birakamazsin😁
Oyun Güzelde hocam Yavaş geçiyor Sonradan açılıyor 190 saat oynadım

ChristianSerratos

80+ Silver
Cyberpunk daha akıcı bana göre hem hikaye anlatımı hem oynanış bakımından gerçi c77 20-25 saat sürüyor sadece ana hikaye odaklanırsan rdr2 50-60 saat sürüyor bildiğim kadarıyla hangi tarz hoşuna gidiyorsa onu al ikisi de üzmez

ka.dir18

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
319
İsim
Kadir Danacı
Rdr ile cyberpunk aynı kefeye koyulmaz kesinlikle rdr2

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,393
İsim