Neler Yeni

Ana Konu 🔥DA yeni F/P kralı sistem 2 gün sonra geliyor🔥(güncel)

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
511
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar

Farway

80+ Silver
67 sayfalık konuda tek uyarı yiyen benim galiba, teşekkürler adalet, selam anasayfadaki sabit konu.

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Mertcan Ceylan
kıyamet kopmuş yine forum da

YusufTheBolt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,095
İsim
Yusuf Eyili
Bugün de bilgilendim sağol :) Vallahi hocam ben gece gece ne testi izlediysem aklımda öyle kalmış ama şöyle de bir durum varki yarın orada alamayan da olacak, ayrıca bu sistemi alanlara söylenmesi gereken bir durum stok soğutucu yeterli olmayacağı için bir soğutucu almaları gerekecek sistem oldu sana 17K,birde sabaha kadar soğukta orada beklemek te cabası.
Başka bir durum da 13100F'e DDR5 Ram takılabiliyor, yani 13100F'i yarın sökseler yerine 13400F'te taksalar hem DDR4 İle hem de DDR5 ile kullanabiliyorlar bu da işin güzel yanı tabi.
AMD'nin hangi stock soğutucusu iş gördü ki zaten bu zamana kadar :D AMD işlemci alırken +Bin TL ayıracaksın en az bir kule tipi için.

BySamet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Samet Aydoğdu
Yarın ben alabilirsem magzadan almayı düşünüyorum magzadan direk kasayı vereceklerini yoksa belirli bir gün sonra gelip alınmı diyecekler (gamingen tr de sipariş usulü idi de)

Farway

80+ Silver
Yarın ben alabilirsem magzadan almayı düşünüyorum magzadan direk kasayı vereceklerini yoksa belirli bir gün sonra gelip alınmı diyecekler (gamingen tr de sipariş usulü idi de)
İtopya hep bu konuda insan tedirgin ediyor, ben sadece foruma özel bir sistemi almaya kalkıp Yalova'dan beylikdüzü'ne gitmiştim bilen bilir İstanbul'dan ayrı bir yerdir resmen. Ve bana kasayı vermediler ödemeyi yap sonra almaya gel, kargoyla da yollayamıyoruz bu sistemi dediler... Ama sağolsun Abdullah Hacıgül mağdur etmemişti oraya kadar gittiğim için, kasa elimde oradan metroyla, marmarayla, otobüsle evime dönmüştüm kocaeli'ye. Değmişmiydi kesinlikle... 10105F işlemci Rx6500XT sistem 6 bine almıştım aynı gün PCH o sistemi 8.5K'ya çıkarmıştı bu da böyle bir anımdır ldjdndldjdnd

Neyse merak etmeyin İtopya bunu çoktan ayarlamıştır, kapıda adam bekletip bir kağıtla eve yollamazlar.

BySamet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Samet Aydoğdu
İtopya hep bu konuda insan tedirgin ediyor, ben sadece foruma özel bir sistemi almaya kalkıp Yalova'dan beylikdüzü'ne gitmiştim bilen bilir İstanbul'dan ayrı bir yerdir resmen. Ve bana kasayı vermediler ödemeyi yap sonra almaya gel, kargoyla da yollayamıyoruz bu sistemi dediler... Ama sağolsun Abdullah Hacıgül mağdur etmemişti oraya kadar gittiğim için, kasa elimde oradan metroyla, marmarayla, otobüsle evime dönmüştüm kocaeli'ye. Değmişmiydi kesinlikle... 10105F işlemci Rx6500XT sistem 6 bine almıştım aynı gün PCH o sistemi 8.5K'ya çıkarmıştı bu da böyle bir anımdır ldjdndldjdnd

Neyse merak etmeyin İtopya bunu çoktan ayarlamıştır, kapıda adam bekletip bir kağıtla eve yollamazlar.
Teşekkürler aklımdaki sorulari giderdiginiz için bide sizce 6 da orda olsam alabilirmiyim

Farway

80+ Silver

Rova

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Anex
Ne sistemmiş arkadaş. Millet seferber oldu. Alanlara hayırlı olsun diyeceğim de. İnternetten sipariş edenlerin çoğu 8-10 tane alıp al-sat yapanlar bence. Bir şekilde çekiyorlar stokları(benim düşüncem)

mehdy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
berke yılmaz
acıbadem şubesinde olan var mı şuan sıra var mı kaçta gitmem gerekir?

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,655
İsim
Orkun
acıbadem şubesinde olan var mı şuan sıra var mı kaçta gitmem gerekir?
Dostum kesin almak istiyorsan bence en kısa zamanda gitmelisin. Daha önce bende internetten alamayıp hevesle mağazaya gitmiştim saat 8 de. Meğersem insanlar akşamdan gelmişler resmen kamp yapıyorlardı. Tabi alamadım o kadar insan varken. Bir de şöyle bir durum var. Al satçılar mağazalara da akın ediyorlar. İtopya 1 kişiye 1 sistem verdiği için de parayla adam kiralayıp her birine farklı farklı kartlar vererek sistem aldırıyorlar. Sen imkanın varsa çık şimdi git orada bekle. Beklediğine bence değer.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,524
Üyeler
142,944
Son üye
hsuwle
Top Bottom