Neler Yeni

Daireye Fiber kablo çekme hakkında

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Furkan Ersin
Selamlar,

2 gün önce fiber geçiş için başvuruda bulunmuştum. Bugün ekipler geldi kablo çekimi için fakat bina eski olduğu için elektrikçiye çektirmeniz gerekiyor dediler. Ben işte olduğum için durumla babamlar ilgilendi aslında ben elektrikçiye çektirin diyeceklerini biliyordum kendim çektirecektim, binada şuanlık ben kullanacağım için fiberi gelen ekipler şöyle bir şey demişler bütün daireler çektirmeniz gerekiyor böle bir şey zorunlu mu böyle dedikleri için babamda sinirlenip ekipleri göndermiş. Hizmeti siz verip ben niye kablo çektiriyorum diye sormak istediğim şu mantıken ben kullanacağım için sadece neden bütün dairelere çektiriyorum. Sadece kendi daireme çektirmem gerekmiyor mu

rynsz

80+ Bronze
bütün dairenin çektirmesi gerek yoksa sadece siz çekerseniz kafadan söylüyorum bölgenize göre en az 20 bin falan tutar

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Furkan Ersin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bütün dairenin çektirmesi gerek yoksa sadece siz çekerseniz kafadan söylüyorum bölgenize göre en az 20 bin falan tutar
Hocam binanın içinde ki fiber kutusundan daireye çekilecek sadece yanlış anladın sanırım.

rynsz

80+ Bronze
Hocam binanın içinde ki fiber kutusundan daireye çekilecek sadece yanlış anladın sanırım.
e ozaman hattınız var neden başkaları çekiyor altyapınız var sadece binadan çekmen yeterli
Mesaj otomatik birleştirildi:

e ozaman hattınız var neden başkaları çekiyor altyapınız var sadece binadan çekmen yeterli
kendiniz çekseniz yeterli binadakiler çekmesin. ama şöyle birşeyde var hat deaktif olabilir

Top Bottom