Neler Yeni

DAREU EK871GTR Klavye nasıldır ?

samael_zz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
samael
bu ürünü alacaktım fiyatı 1000 tl idi o zaman 30 euroyu geçmiyordu fiyatı güncellenmiş ürünü alsam elime gelir mi ?

Hasan_Enes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
241
İsim
Hasan Enes
İlgilendiği Kategoriler
.
Instagram
.
Steam
.
Facebook
.
Discord
.
Reddit
.
Ürün güzel üründe bu fiyata daha iyi model olabilir sabah konu açarsanız öneriler gelebilir ürün türkiyeden geliyor ayrıca belirteyim

Bukr3j

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
Ayberk SOKUL
bu ürünü alacaktım fiyatı 1000 tl idi o zaman 30 euroyu geçmiyordu fiyatı güncellenmiş ürünü alsam elime gelir mi ?
Ürün güzele benziyor lakin hiçbir deneyimim olmadığı için bir şey diyemeyeceğim. @Hasan_Enes'in dediği gibi sabahları forum daha aktif oluyor. Daha sağlıklı bir sonuç alabilirsiniz. (Konu ismini biraz değiştir ve başka bir klavye daha ekle.)

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,305
İsim
Mehmet Aslan
çok uçmuş fiyatı ya , bence biraz daha biriktirip bunlara bakılabilir ,

samael_zz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
samael
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ürün güzel üründe bu fiyata daha iyi model olabilir sabah konu açarsanız öneriler gelebilir ürün türkiyeden geliyor ayrıca belirteyim
teşekkür ederim hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ürün güzele benziyor lakin hiçbir deneyimim olmadığı için bir şey diyemeyeceğim. @Hasan_Enes'in dediği gibi sabahları forum daha aktif oluyor. Daha sağlıklı bir sonuç alabilirsiniz. (Konu ismini biraz değiştir ve başka bir klavye daha ekle.)
çok teşekkür ederim hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

mouseyi burdan almayı düşünüyorum önerdiğin var mı hocam ?

MeReKGs67

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Kerem Özbey
Ben 1000 TL'ye alanlardanım ama daha önce hiç TKL klavye kullanmadığım için hala alışma sürecindeyim şu yorumu yazarken bile yanlış harflere basıyorum yanlışlıkla bana kalırsa hangi klavyeye alışıksanız ondan devam edin. Eğer almak istersen 1000 TL'ye satmayı bile düşünebilirim sana normal numpadli klavye alırım

samael_zz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
samael
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben 1000 TL'ye alanlardanım ama daha önce hiç TKL klavye kullanmadığım için hala alışma sürecindeyim şu yorumu yazarken bile yanlış harflere basıyorum yanlışlıkla bana kalırsa hangi klavyeye alışıksanız ondan devam edin. Eğer almak istersen 1000 TL'ye satmayı bile düşünebilirim sana normal numpadli klavye alırım
daha önce görseydim alırdım hocam bir arkadaştan1325tlye kargo dahil aldım da sıfır kapalı kutu

barutka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Bora y
Ankara içindeyseniz alabilirim hocam

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
947
İsim
Ömer Murat KARACA

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Çok güzel klavye(ydi) kendime almayı düşünüyor(du)m. Her açıdan çok güzeldi ama fiyatı uçtuğu için artık hayal oldu... 1000 lirayken çok güzeldi ama artık o kadarda iyi değil

Top Bottom