Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥DarkFlash DK431 E-ATX KASA 1292 TL 🔥 STOK GELDİ

oguzunluerler1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
271
İsim
Oğuz Ünlüerler
1-;kablo boşluğu yetersiz..modüler psu nun kabloları zaruri olarak anakart tepsisinin arkasına birikiyor..bu nedenle arka kapak şişip yerine oturmuyor..
2-;sac kalınlığı diye bir şey yok..fanları tutan sözde sac ( kağıt gibi) vidalarken içine göçüp deforme oluyor..konuyu açan arkadaş kalınlık 0.6 mm yazıp durdu oysa max 0.6 mm diye belirtilmiş..yani 0.1 ile 0.6 arasında sac malzemesi kullanılmış!
3-; kasa orjinalinde psu ile gelmiş..psu vidaların yuvalarında ki boya kalkmış..
4-; fanlarin renk şeması extra extra berbat ..ilk işim ışıklandırma ya guc sağlayan orta kabloyu kesmek oldu ki fanlar ancak bir şeye benzedi..
5-; fanlar sessiz haliyle düşük cfm ve statik basınci yok
6-;ürün orjinalinde argb olarak satılmakta..lakin gelen ürünlerde forumda bahsedilen 50 TL lik fanlar mevcut..ya argb ler sökülüp ayrı satıldı/ satılacak yada fansiz/ replika/ 2. Kalite ürünler.. Amazon fansiz olarak 1200 TL ye satiyorken , vergi,ÖTV kar marji ilave edilerek yine aynı tutarda satılması biraz şüpheli..
7-;kasa arkasında made in China yazılmış (ucuz çin malı anlayacağınız)

kapağınin menteşeli olması, 360 mm aio desteği, fan yuvasının komple delikli olması , ile işlevsel ve kullanışlı..argb lerinin olmaması ( fan önemsiz olmasa da olur diyen arkadaşlar için: 4 argb fan için en az 1200 TL + argb çoklayıcı 300 TL ekstra masraf yapacagimizi göz önünde bulundururak , kağıt gibi ince malzemesiyle satış tutarını asla hakketigini soyleyemem
Amazon linkini atar misin?

efztrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Efe
1-;kablo boşluğu yetersiz..modüler psu nun kabloları zaruri olarak anakart tepsisinin arkasına birikiyor..bu nedenle arka kapak şişip yerine oturmuyor..
2-;sac kalınlığı diye bir şey yok..fanları tutan sözde sac ( kağıt gibi) vidalarken içine göçüp deforme oluyor..konuyu açan arkadaş kalınlık 0.6 mm yazıp durdu oysa max 0.6 mm diye belirtilmiş..yani 0.1 ile 0.6 arasında sac malzemesi kullanılmış!
3-; kasa orjinalinde psu ile gelmiş..psu vidaların yuvalarında ki boya kalkmış..
4-; fanlarin renk şeması extra extra berbat ..ilk işim ışıklandırma ya guc sağlayan orta kabloyu kesmek oldu ki fanlar ancak bir şeye benzedi..
5-; fanlar sessiz haliyle düşük cfm ve statik basınci yok
6-;ürün orjinalinde argb olarak satılmakta..lakin gelen ürünlerde forumda bahsedilen 50 TL lik fanlar mevcut..ya argb ler sökülüp ayrı satıldı/ satılacak yada fansiz/ replika/ 2. Kalite ürünler.. Amazon fansiz olarak 1200 TL ye satiyorken , vergi,ÖTV kar marji ilave edilerek yine aynı tutarda satılması biraz şüpheli..
7-;kasa arkasında made in China yazılmış (ucuz çin malı anlayacağınız)

kapağınin menteşeli olması, 360 mm aio desteği, fan yuvasının komple delikli olması , ile işlevsel ve kullanışlı..argb lerinin olmaması ( fan önemsiz olmasa da olur diyen arkadaşlar için: 4 argb fan için en az 1200 TL + argb çoklayıcı 300 TL ekstra masraf yapacagimizi göz önünde bulundururak , kağıt gibi ince malzemesiyle satış tutarını asla hakketigini soyleyemem
Yapma ya Bi şey de düzgün çıksın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fanzi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Enis
Elime neredeyse tüm kasa markaları geçmiş biri olarak bende yorumumu yapayım. 1120tl ye satın aldım.

Bu fiyat bandında,
1.Kasanın malzeme kalitesi kendi fiyat bandındaki tüm kasaları net tokatlıyor.
2.Ön, üst ve yan ve altta mıknatıslı toz filtresi bulunuyor. Bu fiyat bandında hiç bir kasada bu kadar filtre yok.
3. Yan kapağın menteşeli ve tutacaklı olması çok kolaylık sağlıyor.
4. Kasanın hava akımı kapasitesi 10/10
5. Kablo yönetimi iyi olabilirdi silikon geçiş yerleri ile desteklenebilirdi ancak fiyat düşünülünce negatif yorum yapamıyorum.
6. Bazı arkadaşlar bu fiyata satılan kasada corsair vb. Fan veya psu da beklemiş heralde hayal kırıklığı yaşamışlar :))

Kasa net alınır diyorum beğenmeyen arkadaş lütfen iade etsin ihtiyacı olan birisi alır

hyryldz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
hayri yildiz
Alttaki küçuk toz filtresi de keske miknatisli olsaymis. benimki sabit durmuyor. Ona ragmen cok memnunum.

Hasan344

80+ Gold

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Elime neredeyse tüm kasa markaları geçmiş biri olarak bende yorumumu yapayım. 1120tl ye satın aldım.

Bu fiyat bandında,
1.Kasanın malzeme kalitesi kendi fiyat bandındaki tüm kasaları net tokatlıyor.
2.Ön, üst ve yan ve altta mıknatıslı toz filtresi bulunuyor. Bu fiyat bandında hiç bir kasada bu kadar filtre yok.
3. Yan kapağın menteşeli ve tutacaklı olması çok kolaylık sağlıyor.
4. Kasanın hava akımı kapasitesi 10/10
5. Kablo yönetimi iyi olabilirdi silikon geçiş yerleri ile desteklenebilirdi ancak fiyat düşünülünce negatif yorum yapamıyorum.
6. Bazı arkadaşlar bu fiyata satılan kasada corsair vb. Fan veya psu da beklemiş heralde hayal kırıklığı yaşamışlar :))

Kasa net alınır diyorum beğenmeyen arkadaş lütfen iade etsin ihtiyacı olan birisi alır
Kasanın orjinalinde lianli uni sl varmış 12 adet sökmüşler bu fanları koymuşlar. Onlar söküldü diye içerlemiş arkadaşlar 😂😂
1000 TL ye satılan kasaların hepsinde 1500 TL lik fan var zaten! 😂

Son düzenleme:

Ryzen-22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Beytullah Karabaş
Sana o attığın fotoğraftaki fanlar ile mi geldi Ckibrahim

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
360 mi sıvı sogutucu ? Hangi işlemci ile nasıl performans alıyorsun acaba
Evet. Ryzen 5 5600 pbo enable olarak r23 multi de max 57 derece gördü. 86w güç çekerken. Konusunu açıcam onun. Bu akşam açmayı düşünüyorum. Pbo enable olarak auto olarak. 2 şekilde r23 testi yapıcam. Enable olarak yaptım auto stok halde de yapıcam.

splashhh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Splashhh
Elimde o kadar çok fan stoğu var ki. Bu kasaya fan show yapacağım 🤣

Top Bottom