Neler Yeni

Dayak yiyeceğim yardım edin

Deaton

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Fatih B
Hocam bu kadar irdeleyen adam sizi aynı şehirdeki başka okulda bulursa ne yapacaksınız
Mesaj otomatik birleştirildi:

yine mi nakil aldıracaksınız
ya da nakil almak gibi bir çözüm hayatınızda daha sonra böyle insanlarla karşılaştığınızda nasıl çözümle sonuçlandıracaksınız veya okuldaki kişiler size bu kadar kafayı taktıysa ve olayı abilerine yani okul dışına taşıyorsa sizi bulamayacak mı yine

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
hocam bu okuldaki öğrencilerle de pek olmuyor okulun dışında bir sürü dolu oluyorlar ve bazıları okuldan değil onlardan birisi çıkarıp bıçağı saplasa suçluyu bulamayacaklar veyahutta iş işten geçmiş olacak
Bu tiplerden kurtulmanın tek yolu malesef ne derlerse kabul edeceksin bu tipler bıçak saplama gibi şeylere kadar giderler. Gariptir ki bir tanesinin bile erkek kardeş veya abisinin düzgün olduğunu görmedim. Malesef onlar ne derse onaylayacaksın her işi şiddete getirirler yoksa

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ela
kanka bende senin yaşlarında yaşadım öyle şeyler ha kürtlerle falan uğraşmadım orası ayrı + bana da bişe yapamadılar ama sana tavsiyem polis falan karıstırma max dayak yersin bıçak olayı falanda olacağını sanmıyorum muhtemelen 15-20 kişi çökerler kendini korursun 1-2 dk vururlar biter adı dövdüğe çıkar sadece 1-2 ay bakarlar dik dik sonra unutulur sanırım abin askerdeymiş abinin oralarda hiç arkadaşları varsa sana yardım da edebilirler. dediğim gibi lise yıllarında olacak şeyler kavga falan güzel bi dille yine anlat en kötü dayağını yersin unutulur kafaya takacak bişe değil fazla. sıkma canını

"thorxium"

80+ Bronze
Kanka, bu arada sen gene dikkat et, gaza gelme. Birkaç kişi yazmış, 'döver giderler' ama bilemezsin, herkes aynı değil.
Bıçak falan çekerlerse geri dönüşü olmaz, o yüzden iyi karar ver.

Kanka, bu arada sen gene dikkat et, gaza gelme. Birkaç kişi yazmış, 'döver giderler' ama bilemezsin, herkes aynı değil.
Bıçak falan çekerlerse geri dönüşü olmaz, o yüzden iyi karar ver.
hocam yarın gideceğim ama en ufak bir şey olursa nakil aldıracağım

"thorxium"

80+ Bronze
hocam yarın gideceğim ama en ufak bir şey olursa nakil aldıracağım
Mantıklı olan bu: Okulu değiştirmek zor, ama daha liseye yeni başlamışsın, anladığım kadarıyla.
Sonuçta, aynı okuldalar seni dövseler bile hala oradalar, seni darlarlar falan, uğraşılmaz.
Laftan anlamayan maymunlar, anladığım kadarıyla.
Değmez, nakil aldırman mantıklı olur.

Top Bottom