Neler Yeni

Days Gone Alınır mı ?

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
998
İsim
Ahmet Şeker
Hayır alınmaz, düşük kaliteli monoton ve klişe bir hikaye istiyorsan al oyna. Ne tür seviyorsun ona göre öneri yapayım, bir de bütçe? Sırf grafiklerinden ve popülaritesi den dolayı PS exc ortalama oyunlsra para vermeye gerek yok.
hocam dediğim gibi hikayesinin güzel olması yani içine çekmesi önemli onun dışında yan görev kalitesi de güzel olursa hoş olur bütçe belirlemedim 250yi geçmesin yeter gow rdr 2 cb2077 var büyük yapımlardan rdr 2yi oynama fırsatım olmadı diğer ikisini gayet beğenerek oynadım.

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,459
İsim
Fatih
Mafia serisini alabilirsin. RE7+8 alabilirsin. Uncharted alabilirsin eTailden. A Plague Tale : İnnocence+Hellblads Senua's Sacrifice alabilirsin ki bu ikisi 65 lira falan tutuyor. Witcher 3 oynamadiysan kesinlikle al. Heavy Rain+Beyond Two Souls alabilirsin. Bunların hepsi zengin hikayeli oyunlar. Görünüş olarak Days Gone güzel gorunse de o paranın çöpe gidişini izlemek istemezsin bence.

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
998
İsim
Ahmet Şeker
Mafia serisini alabilirsin. RE7+8 alabilirsin. Uncharted alabilirsin eTailden. A Plague Tale : İnnocence+Hellblads Senua's Sacrifice alabilirsin ki bu ikisi 65 lira falan tutuyor. Witcher 3 oynamadiysan kesinlikle al. Heavy Rain+Beyond Two Souls alabilirsin. Bunların hepsi zengin hikayeli oyunlar. Görünüş olarak Days Gone güzel gorunse de o paranın çöpe gidişini izlemek istemezsin bence.
re7-8 izleyerek bitirmiştim zamanında, uncharted parasına göre çok kısa sürüyor bence. witcher 3 var fakat ilk denediğimde pek sarmadı üstünden zaman geçmesini bekliyorum heavy rainin ücretsiz türkçe yaması yok beyond two souls sıradaki oyunum ama hellbladsı hiç duymadım ona bakacağım teşekkürler.

• Beğen
Reaksiyonlar: Shaw

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
998
İsim
Ahmet Şeker
sence dying light 2 alınır mı bu arada hocam

• Beğen
Reaksiyonlar: Shaw

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,459
İsim
Fatih
sence dying light 2 alınır mı bu arada hocam
Alternatifi yok, parkur yapması oynanışı çok zevkli ama hikayesi pek iyi değil. Kingdom Come Deliverance iyidir ona da bakabilirsiniz, Hack&Slash severseniz NieR de iyi fiyatlara düştü. Re2 ve 3 ü içeren Raccoon City Pack de 150 TL. Bir de Bioshock Collectiona bakınız yoksa.

• Beğen
Reaksiyonlar: rave
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,968
Üyeler
147,253
Son üye
Saretura
Top Bottom