Neler Yeni

🔥İndirim DeepCool AG400 ARGB 656 TL

Ultracı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Rıfat Avcı
Bu soğutucu 5800x3d yi serin tutar mı?

Ultracı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Rıfat Avcı

Ysuflix

80+ Gold
wnt hiç duymadım hep alışverişten kaçındım nasıl bir yer? güvenilir mi? daha önce yapan varmı?

BlackFr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mehmet
İşlemci 10 dakika prime95 testinde maksimum 59.8 dereceye ulaştı. Boşta ise 32-35 arası geziyor. Gayet güzel bi soğutucu sanırım.
Rezil Intel soğutucudan sonra dünya kadar fark var. Hem sessiz hem soğutuyor gerçekten çok rahatladım. Ama RGB çalıştıramadım. Uygun soket bulamadım. Msi pro H610m.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yanlış bilgi verdiğim için özür dilerim. Ürün argb değil.
Linkteki ürün bu. İlginç bir şeklide ag400 LED diye artmayınca deepcool sitesinde çıkmadığı için yanıldım. @Ckribrahim başlığı düzenler misiniz.
Gelen ürün Ag400 BK ARGB. 🥲

Son düzenleme:

Agathon

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Zaten başlıkta belirtilenle gelen aynı değil mi hocam
Rezil Intel soğutucudan sonra dünya kadar fark var. Hem sessiz hem soğutuyor gerçekten çok rahatladım. Ama RGB çalıştıramadım. Uygun soket bulamadım. Msi pro H610m.

Gelen ürün Ag400 BK ARGB. 🥲

Evet dediğiniz gibi BK olarak gelmiş bize.

halis38

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Halis Koçak
Konuyla Alakasız Mesaj / Spam
wnt hiç duymadım hep alışverişten kaçındım nasıl bir yer? güvenilir mi? daha önce yapan varmı?
UZAK DURUN. 3 LİRA UCUZ OLACAK DİYE SAKIN ALMAYAN ÇOK MAĞDUR OLURSUNUZZ.
www.wnt.com.tr sitesinden 28 eylül 2023 de iPhone aldım, ve 2 gün sonra siparişimi iptal ettim. Henüz kargo yapılmamıştı (zaten 10-15 günden önce kargo yapmıyorlar) vede faturam düzenlenmemişti.
Ama bu site benim paramı 18 gün geçmesine rağmen iade etmemektedir. Sadece oylamaktadır. Daha ürün almadan yaşadığım sıkıntı budur. Ortada ürün yok ama paramı gasp ettiler. 10 iş günü dediler. 13-14 iş günü oldu, toplamda 18 gün oldu ve ben hala paramı alamadım. karttan ekstrem kesildiği için bu parayı bankaya ödemek zorunda kaldım.
MÜŞTERİ HİZMETLERİ SADECE İLGİLENİYOR NUMARASI YAPIP, İKİ HOŞ CÜMLE İLE OYALIYOR. YAKINDA ÖDENİR. EN KISAZAMANDA HALLOLUR. BUGUN GİT YARIN GEL. 18 GÜNDÜR BU ŞEKİLDE.

Ysuflix

80+ Gold
UZAK DURUN. 3 LİRA UCUZ OLACAK DİYE SAKIN ALMAYAN ÇOK MAĞDUR OLURSUNUZZ.
www.wnt.com.tr sitesinden 28 eylül 2023 de iPhone aldım, ve 2 gün sonra siparişimi iptal ettim. Henüz kargo yapılmamıştı (zaten 10-15 günden önce kargo yapmıyorlar) vede faturam düzenlenmemişti.
Ama bu site benim paramı 18 gün geçmesine rağmen iade etmemektedir. Sadece oylamaktadır. Daha ürün almadan yaşadığım sıkıntı budur. Ortada ürün yok ama paramı gasp ettiler. 10 iş günü dediler. 13-14 iş günü oldu, toplamda 18 gün oldu ve ben hala paramı alamadım. karttan ekstrem kesildiği için bu parayı bankaya ödemek zorunda kaldım.
MÜŞTERİ HİZMETLERİ SADECE İLGİLENİYOR NUMARASI YAPIP, İKİ HOŞ CÜMLE İLE OYALIYOR. YAKINDA ÖDENİR. EN KISAZAMANDA HALLOLUR. BUGUN GİT YARIN GEL. 18 GÜNDÜR BU ŞEKİLDE.
ya hocam her konuya aynı mesajı atman neyi değiştiriyo yapma

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,866
Üyeler
152,348
Son üye
ibrahimH7
Top Bottom