Neler Yeni

🔥İndirim DeepCool AG400 ARGB 656 TL

Korleg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Deniz Dalyan
Fixed RGB modeli yok diye biliyorum. Argb ürün.
bilgi için teşekkürler hocam, izlediğim videolarda çok kafa karıştırıcı bilgiler gördüm.

rgb ayarı için 3 pin 5v soket mi gerekiyor acaba bunda da bilginiz var mıdır?

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,245
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
bilgi için teşekkürler hocam, izlediğim videolarda çok kafa karıştırıcı bilgiler gördüm.

rgb ayarı için 3 pin 5v soket mi gerekiyor acaba bunda da bilginiz var mıdır?
Soket pin hiç anlamadığım şeyler. Bilen biri bilgi verir şimdi.

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Hocam merhaba bir şey sormak istiyorum bu 2 ürün arasındaki fark tam olarak nedir acaba bilginiz var mı?

1-https://www.gelbura.com/urun/id-cooling-frostflow-x-240-4pin-pwm-240mm-islemci-sivi-sogutucu

2-https://www.gelbura.com/urun/id-cooling-frostflow-x-240-lite-4pin-pwm-240mm-islemci-sivi-sogutucu
Birisinde bir şey inceydi. Radyatör galiba.

oktayxkaya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
787
İsim
Oktay
İlgilendiği Kategoriler
PC ve Telefon
Instagram
https://www.instagram.com/oktyky/
Discord
oktay#3037
Site guvenilir galiba?

Ultracı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Rıfat Avcı
Bu fanı almak mantıklı mı? Yoksa ID cooling indirimlerini mi beklemeliyim.

JrBronz3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Yiğitcan Erman

Korleg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Deniz Dalyan
Hocam bende anakart olarak Asus Prime b550m-k var ancak 3 pin 5v girişini göremedim, olup olmadığını nereden anlarız?

Ek olarak kasam corsair 4000x rgb, node lightning node var bunun üzerine bağlayarak icue yazılımı ile kontrol etme şansım olur mu acaba?

Eric Cartman

80+ Bronze
Hocam bende anakart olarak Asus Prime b550m-k var ancak 3 pin 5v girişini göremedim, olup olmadığını nereden anlarız?

Ek olarak kasam corsair 4000x rgb, node lightning node var bunun üzerine bağlayarak icue yazılımı ile kontrol etme şansım olur mu acaba?
kontrolcün varsa ve uyumluysa olabilir. geçenlerde birisi yazmıştı corsair sadece kendi fanlarını çalıştrıyor diye ama tam bilgim yok okudugumu söylüyorum. anakartında görünmüyor dediğin gibi

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,023
İsim
Kerem Çavuş

kasa kontrolcüsüne bağlayıp kasadaki ışık değiştirme tuşundan kontrol edebilirsin anakartının rgb girişi yok varsa da ben göremedim

BlackFr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mehmet
kontrolcün varsa ve uyumluysa olabilir. geçenlerde birisi yazmıştı corsair sadece kendi fanlarını çalıştrıyor diye ama tam bilgim yok okudugumu söylüyorum. anakartında görünmüyor dediğin gibi
Anakartımda 4 lü CPU pin var. Bu fanı çalıştırabilir miyim? RGB kontrolü benim için önemli değil.

Top Bottom