Neler Yeni

🔥İndirim Deepcool CH510 Mesh Digital Kasa 2063 TL

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,041
İsim
Bilal Tepe
Deepcool böyle giderse herkese set yaptıracak sıvı psu kasa yakında argb sleeved falanda çıkarırlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bazıları mesh ARGB olarak geçiyor 3 fan ARGB olarak geliyor bu öylemi bilmiyorum. Gencer Gaming'e sormak lazım.
Ben soruyorum şimdi

Naqadriah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ege BOYAC
Selamlar, kasayı alan arkadaşlar öndeki dijital paneli çalıştırabildi mi acaba? Ben ne yaptıysam çalıştıramadım. Driver yüklü, anakart bağlantıları doğru. Hatta servise yolladım orada da sorun yok olarak geri geldi. İlk açtığımda anlık olarak panel geliyor, 0 derece gösteriyor. Daha sonra kayboluyor. Windows 10 Pro kullanıyorum, belki işletim sistemi yüzündendir diye 11 e geçtim ama sorun devam ediyor. Masa üstünen programı açtığım zaman da "Device not found. Please ensure correct connection and restart the software" hatası ile karşılaşıyorum.
İşlemci: Amd Ryzen 5600x
Anakart: Msi MPG B550 Gaming Plus
Ekran kartı: Evga Rtx 3080 Tİ
Ram: Gskill 2x16
PSU: FSP 850w gold

tahsin053

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
gökhan tahsin
Selamlar, kasayı alan arkadaşlar öndeki dijital paneli çalıştırabildi mi acaba? Ben ne yaptıysam çalıştıramadım. Driver yüklü, anakart bağlantıları doğru. Hatta servise yolladım orada da sorun yok olarak geri geldi. İlk açtığımda anlık olarak panel geliyor, 0 derece gösteriyor. Daha sonra kayboluyor. Windows 10 Pro kullanıyorum, belki işletim sistemi yüzündendir diye 11 e geçtim ama sorun devam ediyor. Masa üstünen programı açtığım zaman da "Device not found. Please ensure correct connection and restart the software" hatası ile karşılaşıyorum.
İşlemci: Amd Ryzen 5600x
Anakart: Msi MPG B550 Gaming Plus
Ekran kartı: Evga Rtx 3080 Tİ
Ram: Gskill 2x16
PSU: FSP 850w gold
Aynı kasa bende var gösterge sorunsuz çalışıyor. 78 mb lık bir driverı var onu kurup panelin soketini de anakarttaki herhangi bir Jusb girişine taktı mı çalışması lazım.

Naqadriah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ege BOYAC
Aynı kasa bende var gösterge sorunsuz çalışıyor. 78 mb lık bir driverı var onu kurup panelin soketini de anakarttaki herhangi bir Jusb girişine taktı mı çalışması lazım.
Driver kurulu ve programı açmaya çalıştığımda yukarıdaki hatayı alıyorum. Anakartta 2 usb girişi var ama ikisinde de aynı sorun oluşuyor. Ya msi yazılımı ile çakışıyor yada usb ler sıkıntılı. Bu akşam başka bir anakart üzerinde deneyeceğim bakalım.

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.
DeepCool'un ürünlerine bayılıyorum ya. Sıvı soğutmasını aldım çok çok iyi. Kasa da çok hoşuma gitti ama ihtiyaç yok şimdilik. Alana hayırlı olsun. :D

tahsin053

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
gökhan tahsin
Driver kurulu ve programı açmaya çalıştığımda yukarıdaki hatayı alıyorum. Anakartta 2 usb girişi var ama ikisinde de aynı sorun oluşuyor. Ya msi yazılımı ile çakışıyor yada usb ler sıkıntılı. Bu akşam başka bir anakart üzerinde deneyeceğim bakalım.
Aklıma yeni geldi, birkaç ay önce ben de böyle bişeyle karşılaşmıştım. Bir tane windows güncellemesi (W11) panelin çalışmamasına sebep olmuştu, güncellemeyi kaldırınca panel geri gelmişti. Aradan zaman geçti sonra tekrar güncelleme yaptım bu sefer sıkıntı olmadı. O güncelleme her neyse düzeltilmiş veya kaldırılmış. Güncelleme yapmadıysan dener misin bir. Anakartla alakası olduğunu sanmıyorum bendeki de msi

Naqadriah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ege BOYAC
Aklıma yeni geldi, birkaç ay önce ben de böyle bişeyle karşılaşmıştım. Bir tane windows güncellemesi (W11) panelin çalışmamasına sebep olmuştu, güncellemeyi kaldırınca panel geri gelmişti. Aradan zaman geçti sonra tekrar güncelleme yaptım bu sefer sıkıntı olmadı. O güncelleme her neyse düzeltilmiş veya kaldırılmış. Güncelleme yapmadıysan dener misin bir. Anakartla alakası olduğunu sanmıyorum bendeki de msi
Sağolun hocam bir bakayım güncelleme işlerine. MSI bazen başka programlarla çakışıyor bunda da böyle bir şey mi oldu diye düşünmüyor değilim. Anakartım MSI, sorunun kartta değil de yazılımla alakası olabilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,456
Üyeler
156,493
Son üye
pixsel9dev
Top Bottom