Neler Yeni

definasyon sürecindeyim yardımcı olurmusunuz 1 sorum var

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
muhammed günaydın
merhaba ben definasyon dönemine girdim makrolar bu şekilde sizce nasıl? 70 kg öğünlerimdeki protein kaynakları tavuk yumurta karbonhidrat kaynakları pirinç ve patates yağ kaynakları badem ve fıstık ezmesi badem ve fıstık ezmesinden de biraz protein geliyor

YağKarbProtKal
59,82147,87175,551845

Alkameturkes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Alkame
Yağdan biraz daha düşmeni tavsiye ederim karbı bu kadar düşürme 200-240lara çıkmanın öneririm.
Pilavı lapa yapmaya çalış, basmati pirinçle lapa çok daha güzel oluyor, tavuğu da maks 1 kaşık yağdan fazla yağ kullanma yaparken.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
muhammed günaydın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yağdan biraz daha düşmeni tavsiye ederim karbı bu kadar düşürme 200-240lara çıkmanın öneririm.
Pilavı lapa yapmaya çalış, basmati pirinçle lapa çok daha güzel oluyor, tavuğu da maks 1 kaşık yağdan fazla yağ kullanma yaparken.
yağı kaç yapmamı önerirsiniz hocam? ağır saglamdan hesapladım 60 65 gram arası almak iyimiş diyorlar hocam bir tane fitnness antrenörünede sordum aldığın yağ oranı cok iyi dedi sadece karbı yükseltmemi önerirsiniz değilmi birde ben suplement olarak scitec nutrition dan whey protein aldım hiq dan creatine aldım pump içinde kingsize citrulline aldım düşünceleriniz nedir?

exxus26

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
551
İsim
Melih S
Olum 70 kilosun ne definasyonu

Alkameturkes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Alkame
Hiq creatin
yağı kaç yapmamı önerirsiniz hocam? ağır saglamdan hesapladım 60 65 gram arası almak iyimiş diyorlar hocam bir tane fitnness antrenörünede sordum aldığın yağ oranı cok iyi dedi sadece karbı yükseltmemi önerirsiniz değilmi birde ben suplement olarak scitec nutrition dan whey protein aldım hiq dan creatine aldım pump içinde kingsize citrulline aldım düşünceleriniz nedir?
Proteini gıdalardan tamamlamanı tavsiye ederim, protein tozu en son tercihin olmalı. Creatini ucuz olandan almanı tavsiye ederdim. Pump için de illa citrulline almana da gerek yoktu, şahsen definasyon dönemlerinde de hiç kullanmadım. Bu dönemde önemli olan kalori açığı ve kardiyo.

Zor geçen bir süreç kolay değil disiplinli ilerlersen başarıya ulaşırsın. Bu dönemde yanlış çalışma kas kaybına sebep olur onu da biraz aşartırmanı öneririm.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,813
Üyeler
156,390
Son üye
Emirovsky
Top Bottom