Neler Yeni

Değişim ürünü olan klavye

NuriCans

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Nuri
Sarı siteden klavye satın alacağım.Açıklamasında "değişim ürünüdür,0 kutusundadır"yazıyor.Bir sıkıntı çıkar mı?Garantisi var

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Yağız Berk Özel
Klavyenin markası ve modeli nedir? Rampage, Gamepower gibi markalar ise değişim ürünü bile olsa sıkıntı çıkma ihtimali yüksektir.

NuriCans

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Nuri
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Klavyenin markası ve modeli nedir? Rampage, Gamepower gibi markalar ise değişim ürünü bile olsa sıkıntı çıkma ihtimali yüksektir.
Asus rog klavye

Hocam değişim ürünü ne demek bilmiyorum açıklayabilir misiniz? Garantiden yollanan sıfır ürün gibi bir şey mi?

Son düzenleme:

tunq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
Tuna
Asus rog scope nx tkl deluxe

Hocam değişim ürünü ne demek bilmiyorum açıklayabilir misiniz? Garantiden yollanan sıfır ürün gibi bir şey mi?
muhtemelen dediginiz sey

DoğukanYzc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
580
İsim
Doğukan
Asus rog klavye

Ürün önceden bozulmuş muhtemelen sonrasında 0 olarak aynı modeli göndermiş garanti. Ben öyle biliyorum. Değişimde 0 verilir. Eğer problem direkt çözülebilecek birşeyse yenilenmiş(Tamir edilip yollanmış)olarak eklerdi.

NuriCans

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Nuri
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ürün önceden bozulmuş muhtemelen sonrasında 0 olarak aynı modeli göndermiş garanti. Ben öyle biliyorum. Değişimde 0 verilir. Eğer problem direkt çözülebilecek birşeyse yenilenmiş(Tamir edilip yollanmış)olarak eklerdi.
Saolun

DoğukanYzc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
580
İsim
Doğukan

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Sercan GÖKALP
Asus rog klavye

Değişim ürünü aynı model ürünün sıfırıdır kardeşim. Benim Asus 3060ti kartı. 3 kere değişti mesela her seferinde sıfır kapalı kutu geldi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,097
Üyeler
140,948
Son üye
Eray Savage
Top Bottom