Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥Delux m800 pro 999 TL🔥

Jozz3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
YUSUF
telefona ulaşamıyorum iptal edebilen var mı varsa nasıl yaptı yazabilir mi rica etsem

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Geçen indirimde almıştım üründen ve satıcıdan memnunum güvenilir

Alperen71

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
722
İsim
Alperen Çetin
Mail atarak siparişimi iptal ettim. Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum

alpharh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Batuhan KARAOĞLAN
kargoya verilmiş yurt içi ile gelecek bakalım

enthy7

80+
m3 4k aldım. Bağlantı kopması sorunu var değişim istedim. 10 gün boyunca oyaladılar. Video falan istediler. Rastgele anlok kopmanın videosunu çekecekmişim. THH başvurdum. Daha yazmadım firmaya. Banya itirazıda yapacağım duruma göre
firmware update yapınız...

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Erman
firmware update yapınız...
Dongle ve fareyi farklı kablolar ve farklı usb portları üzerinden güncelledim ve bağlantı sağlayarak kullandım. Usb güç seçenekjlerini kontrol ettim. Aygıt yöneticisinden usblerin güç kesmesini engelledim. Anakartın supercharge özelliğini aktif-kapat yaparak denedim. Sonuç olarak fare kendiliğinden 1-2 saniyelik kopmalar yapıyor. BF2048 oynadım özellikle gözlemlemek için arada lolde 2 kez yaşadım bir tanesi tf sırasında. Sinir bozucu bir olay.

dosojin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
sedo
Farede kopma var, sağ tıka basılı tutarak işlem yapmanız gereken yerlerde fare sapıtıyor hem duraksıyor hem de dpi sanki 3klardan 100-200 lere iniyor. Durduk yerde saçmalıyor. Başka mouselarda olmayan her şey var neredeyse.

enthy7

80+
Dongle ve fareyi farklı kablolar ve farklı usb portları üzerinden güncelledim ve bağlantı sağlayarak kullandım. Usb güç seçenekjlerini kontrol ettim. Aygıt yöneticisinden usblerin güç kesmesini engelledim. Anakartın supercharge özelliğini aktif-kapat yaparak denedim. Sonuç olarak fare kendiliğinden 1-2 saniyelik kopmalar yapıyor. BF2048 oynadım özellikle gözlemlemek için arada lolde 2 kez yaşadım bir tanesi tf sırasında. Sinir bozucu bir olay.
İlginç gerçekten bende de öyle oluyordu, update yaptım düzeldi. Kapanma süresini maksimuma çektiniz değil mi? Mouse kapanıyor kullanılmayınca.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Farede kopma var, sağ tıka basılı tutarak işlem yapmanız gereken yerlerde fare sapıtıyor hem duraksıyor hem de dpi sanki 3klardan 100-200 lere iniyor. Durduk yerde saçmalıyor. Başka mouselarda olmayan her şey var neredeyse.
Bu mouse epey övülüyor, incelemesini yapan arkadaşta memnun kalmıştı, bu sorunlar nereden çıktı?

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,263
İsim
Mertol
ben daha hiç böyle sorunlar yaşamadım. Driver güncelledikten sonra mı yaşamaya başladınız bir de doğru driverı indirdiğiize emin misiniz sitede 2 tane m800 pro driverı var biri 3370 diğeri 3395 sensörü için

dosojin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
sedo
İlginç gerçekten bende de öyle oluyordu, update yaptım düzeldi. Kapanma süresini maksimuma çektiniz değil mi? Mouse kapanıyor kullanılmayınca.

Bu mouse epey övülüyor, incelemesini yapan arkadaşta memnun kalmıştı, bu sorunlar nereden çıktı?
İnsan o incelemelere bir art niyet arıyor bu kadar rezalet bir mousela karşılaşınca

ben daha hiç böyle sorunlar yaşamadım. Driver güncelledikten sonra mı yaşamaya başladınız bir de doğru driverı indirdiğiize emin misiniz sitede 2 tane m800 pro driverı var biri 3370 diğeri 3395 sensörü için
Yok driver güncellemesi yapmadım, programını kurmadan da bu şekildeydi kurdum hiç bir şey değişmedi bu şekilde. Programında her şey güncel olarak gösteriyor.

Top Bottom