Neler Yeni

Depresyonda olabilir miyim?

efeleow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Mehmet Efe
Arkadaşlar son zamanlarda uyku düzenime dikkat ederek erken de uyusam bir türlü enerjik olamıyorum ve uykum çok erkenden geliyor, normalde olan depresyon belirtileri de daha çok arttı. Biliyorum burası Psikolojik destek alabilmem için yeterli bir forum değil fakat sizden de tavsiye almak istedim. Bu durumu nasıl aşarım? Psikologların çok işe yaramıyacağını düşünüyorum daha önce gitmiştim.

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
muhammed samet
Arkadaşlar son zamanlarda uyku düzenime dikkat ederek erken de uyusam bir türlü enerjik olamıyorum ve uykum çok erkenden geliyor, normalde olan depresyon belirtileri de daha çok arttı. Biliyorum burası Psikolojik destek alabilmem için yeterli bir forum değil fakat sizden de tavsiye almak istedim. Bu durumu nasıl aşarım? Psikologların çok işe yaramıyacağını düşünüyorum daha önce gitmiştim.
Depresyon mu kendinin hisslerini bilmiyon mu eyer enerji içerikli yiyecekler ye
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sabah erkenden uyan

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,248
Üyeler
157,045
Son üye
habes
Top Bottom