Neler Yeni

Diş Teli Takanlar/Takmışlar Bakabilir Mi?

tamer oyunda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,645
İsim
-
Merhabalar. Cuma günü diş teli takılacak :) Takan veya takmış olan varsa takma esnasını, yemeklerde zorluk çekti mi, ne gibi şeyler yiyemedi, acıdı mı gibi bilgileri söyleyebilir mi? :)

DonanımFikir

Fikr-i Donanım 2020-2024
Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,605
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Direk Diş Kalıbı Gibi Bişi Kullanmıştım Çok Çirkin Görünüyordu
O zamanlar diş teli kullansam daha iyidi
Çok şükür bunlar geçiçi

Barış Yalçın

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Doktor bana bir liste vermişti bunları yeme diye hepsini yedim hala bir şey olmadı. :ROFLMAO:

tamer oyunda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,645
İsim
-
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Doktor bana bir liste vermişti bunları yeme diye hepsini yedim hala bir şey olmadı. :ROFLMAO:
Takılırken çok uzun süre ağzın açık kalıyor diye duymuştum. O kadar açık tutamam diye endişeleniyorum ben.

İlk hafta ağzımdaki ne! diye dolaşacaksın. Daha sonra alışacaksın ama diş tellerinin arasına bir sürü yemek kalacak benim çok sinirimi bozuyordu. Eğer kavurma tarzı şeyler yersen braketin düşebilir, oradan çıkan tel ağzının içine batarak yara yapabilir. Ben 7 ay taktım çok kısa bir süre aslında ama 4. aydan sonra keşke çıksa artık demeye başlamıştım. Severek takmıştım, bazen çok bezdirdi ama acısına değdi.

tamer oyunda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,645
İsim
-
İlk hafta ağzımdaki ne! diye dolaşacaksın. Daha sonra alışacaksın ama diş tellerinin arasına bir sürü yemek kalacak benim çok sinirimi bozuyordu. Eğer kavurma tarzı şeyler yersen braketin düşebilir, oradan çıkan tel ağzının içine batarak yara yapabilir. Ben 7 ay taktım çok kısa bir süre aslında ama 4. aydan sonra keşke çıksa artık demeye başlamıştım. Severek takmıştım, bazen çok bezdirdi ama acısına değdi.
Arasına yemek kaçınca temizlemek zor oluyor mu?

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Patlamış mısır yeme, sakız çiğneme, asitli içecek tüketme, sert yiyeceklerde tüketme sıkıntı olmaz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,737
Üyeler
141,624
Son üye
Batuhan3306
Top Bottom