Neler Yeni

Dışarıda hyperx cloud2 takmak kabamı olur?

QwoJ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Qwoj
Merhabalar, konu açma sebebim baya saçma ama sormak istedim yinede. Başlıkta dediğim gibi dışarı gezer iken oyuncu kulaklığı takmak saçma ve abartımı olur? Kablosuz bir kulaklığa para vermek istemiyorum zaten bana kalırsa güzel bir kulaklığım var. Her neyse asıl soruma geri dönelim. Dışarıda gezerken böyle bir kulaklık takan birini görseniz ne dersiniz mesela Jbl gibi küçük bir kulaklık değil baya büyük kalıyor onun yanında, ama ben ayriyeten öyle küçük kulaklık sevmiyorum kulağıma küçük geldikleri için daha rahat olması için bu tarz kulaklık kullanmayı tercih ederim. Sizin görüşünüz nedir acaba siz böyle bir kulaklık takan birine karşı nasıl düşünürdünüz fikrinizi söyleyebilir misiniz rica etsem?

Son düzenleme:

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
578
İsim
Sinan İ.
Kocaman kulaklıkla yürürken o kulakların pişer yav.
Bırak laf edilmeyi kendi sağlığını düşün bence çok sıkıntı olur gibi geliyor.

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
muhammed samet
Merhabalar, konu açma sebebim baya saçma ama sormak istedim yinede. Başlıkta dediğim gibi dışarı gezer iken oyuncu kulaklığı takmak saçma ve abartımı olur? Kablosuz bir kulaklığa para vermek istemiyorum zaten bana kalırsa güzel bir kulaklığım var. Her neyse asıl soruma geri dönelim. Dışarıda gezerken böyle bir kulaklık takan birini görseniz ne dersiniz mesela Jbl gibi küçük bir kulaklık değil baya büyük kalıyor onun yanında, ama ben ayriyeten öyle küçük kulaklık sevmiyorum kulağıma küçük geldikleri için daha rahat olması için bu tarz kulaklık kullanmayı tercih ederim. Sizin görüşünüz nedir acaba siz böyle bir kulaklık takan birine karşı nasıl düşünürdünüz fikrinizi söyleyebilir misiniz rica etsem?
Not:kablolu modeli, kablosuz değil.
Yok olmaz bence sadece mikrofonu biraz kötü gözükür
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ondaki rahatli Jbl de yok

• Beğen
Reaksiyonlar: QwoJ

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
578
İsim
Sinan İ.

Rahatlıktan bahsetmiyorum terletmesinden bahsediyorum.
Mikrofonu hiç düşünmemiştim şimdi sen söyleyince gözümde canlandı kusura bakma da baya komik gözükürsün. :D

QwoJ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Qwoj
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Pişme gibi bir sorun yaratmıyor yani uzun kullanımda evde öyle dışarıda bilemiyorum.

Rahatlıktan bahsetmiyorum terletmesinden bahsediyorum.
Mikrofonu hiç düşünmemiştim şimdi sen söyleyince gözümde canlandı kusura bakma da baya komik gözükürsün. :D
Kulaklığı yerinden çıkabiliyor.

Evet, jbl taktım arkadaşımdan aldım kullandım 30dakika kadar çok sıktı beni. Ondan öneri almak istemiştim, ayriyeten kulaklık çıkıyor yerinden bakın şöyle gözüküyor.

Pişme gibi bir sorun yaratmıyor yani uzun kullanımda evde öyle dışarıda bilemiyorum.

Evet, jbl taktım arkadaşımdan aldım kullandım 30dakika kadar çok sıktı beni. Ondan öneri almak istemiştim, ayriyeten kulaklık çıkıyor yerinden bakın şöyle gözüküyor.

Ekler

• 17228807316692430910370699672686.jpg
    17228807316692430910370699672686.jpg
    1.6 MB · Hit: 16

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
muhammed samet

Tak gitsin kim ne derse desin boşver

Saintes Maries

80+ Bronze
bence absürt durur dostum. dışarısı için kablosuz kulakiçi, kulaküstü bir kulaklık baksan daha iyi olur benim fikrimce.

yakuptv | TikTok

QwoJ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Qwoj
kim bakacak senin kafandaki kulaklığa
Öyle cidden ben gereksiz fazla düşündüm

bence absürt durur dostum. dışarısı için kablosuz kulakiçi, kulaküstü bir kulaklık baksan daha iyi olur benim fikrimce.

yakuptv | TikTok
Yani pek araştırmamıştım ama evet kablosuz daha güzel ve kabloluya göre daha rahatlık sağlıyabiliyor belli alanlarda ama küçük olduğu için genelde kulaküstü olanları yakınlaşmamıştım okadar ama kulakiçi olabilir evet teşekkürler

Yani ben rahatlık açısından bakıyorum olaylara genel olarak rahatsa kullanmak daha güzel oluyor ayriyeten attığın kulaklık hem oyunda da gayet güzel performans veriyor yani iki çeşitlilik sağlıyor o yandan iyi durabiliyor ama bu büyüklük olayı kaba durabiliyor ister istemez düşündürtüyor insanı

Son düzenleme:

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
578
İsim
Sinan İ.

Kulaklığı derken mikrofonu demek istedin sanırım. Mikrofonu çıkarsa iyi olur tabi de çok büyük bu terletir yürümekle oturmak arasında dağlar var.
Şu sıcaklarda güneş gelmesin diye taktığım şapka bile daraltırken bu kulakta yürümesi çok zorlar. Terleyince aşırı bakteri birikir kulak sağlığını etkiler gibi geliyor.
Tabi senin bileceğin iş bir dene bak darlamazsa takıl gitsin.

• Beğen
Reaksiyonlar: QwoJ

QwoJ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Qwoj
Kulaklığı derken mikrofonu demek istedin sanırım. Mikrofonu çıkarsa iyi olur tabi de çok büyük bu terletir yürümekle oturmak arasında dağlar var.
Şu sıcaklarda güneş gelmesin diye taktığım şapka bile daraltırken bu kulakta yürümesi çok zorlar. Terleyince aşırı bakteri birikir kulak sağlığını etkiler gibi geliyor.
Tabi senin bileceğin iş bir dene bak darlamazsa takıl gitsin.
Evet bakın kulak bakteri açısından düşünmemiştim o sorun yaratabilir kesinlikle teşekkürler muhtemelen takmam onun yerine yukarda arkadaşın önerdigi gibi kulakiçi bir kulakiçi daha mantıklı duruyor yada hiç takmam

Top Bottom