Neler Yeni

Discord Deleted User Birini Nasıl Buluruz

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
ibrahim can
Belki bi ara hesabı devre dışı bırakmak için talep göndermiştir ve o gün gelince silinmiştir hesap. O zaman da mantıksız oluyor, madem silindi aç yenisini yaz tekrar?
bir anda ortadan kaybolmasının net bi açıklaması yoksa diğer arkadaşların dedikleri gibi olma şansı yüksek

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,233
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Belki bi ara hesabı devre dışı bırakmak için talep göndermiştir ve o gün gelince silinmiştir hesap. O zaman da mantıksız oluyor, madem silindi aç yenisini yaz tekrar?
Bir şey merak ettim, bu buluşma olayını ne zaman konuştunuz?

senahssy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Sena Hassoy
Bir şey merak ettim, bu buluşma olayını ne zaman konuştunuz?
Yani birbirimizden hoşlandığımız kesinleşince buluşma konusu hemen açıldı. Kocaeli'de yaşıyorum zaten üni yatay geçişimi Çanakkaleye aldıracağım için her halükarda şehrine gidecektim eve çıkmak için. Evimi ziyaret edeceğini bile söylemişti...

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,233
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Yani birbirimizden hoşlandığımız kesinleşince buluşma konusu hemen açıldı. Kocaeli'de yaşıyorum zaten üni yatay geçişimi Çanakkaleye aldıracağım için her halükarda şehrine gidecektim eve çıkmak için. Evimi ziyaret edeceğini bile söylemişti...
Bu buluşma konusu açıldıktan sonra ne kadar süre sonra hesapları vs. kapandı?

senahssy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Sena Hassoy
bir anda ortadan kaybolmasının net bi açıklaması yoksa diğer arkadaşların dedikleri gibi olma şansı yüksek
İçime su serpildi. En korktuğum senaryo ölmüş olmasıydı. Yoksa benimle bağını kesmesi(tabii de sorun ama) ölüm kadar korkutucu değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu buluşma konusu açıldıktan sonra ne kadar süre sonra hesapları vs. kapandı?
Çok çok sonra. Yani diyelim ki 3 aylık bi periyot idi, bunun 2. Haftasında buluşma konusu açıldı.

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,233
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Çok çok sonra. Yani diyelim ki 3 aylık bi periyot idi, bunun 2. Haftasında buluşma konusu açıldı.
Anladım, neyse yapacak bir şey yok bu saatten sonra bulman bi tık zor. Ama daha önce hiç görmediğin birine bu kadar kısa sürede aşırı bağlanman kötü, sonuç olarak burası sanal ortam her şey olabilir, AI (yapay zeka) çok gelişti dikkat etmek lazım. İyi geceler, bol şanslar Sena.

senahssy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Sena Hassoy
Dc hesabı yeni numara kapatılmış çok yüksek ihtimal kaçmış senden. Alacağını almış gibi duruyor. Para falan vermişmiydin? Ya da başka bir şey
Hayır manevi çıkarları hariç benden bir şey almadı

• Beğen
Reaksiyonlar: Jhii

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
ibrahim can
İçime su serpildi. En korktuğum senaryo ölmüş olmasıydı. Yoksa benimle bağını kesmesi(tabii de sorun ama) ölüm kadar korkutucu değil

korkma %99 ölmemiştir

senahssy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Sena Hassoy
Doğum gününü ve yılını biliyorsan bulunur
ŞU AN BAKIYORUZ HATIRLADIM

doğum tarihini net olarak biliyorsan bulurlar
Yorumlardan biri yardımcı oldu o doğum günü ayı yılından deniyoruz şu an HADI BAKALIM BİSMİLLAH

konuyu takip edenlere yarın özet atsın yarın iş var cümleten hayırlı geceler
Ben sana haber veririm

Jhii

80+
ŞU AN BAKIYORUZ HATIRLADIM

Yorumlardan biri yardımcı oldu o doğum günü ayı yılından deniyoruz şu an HADI BAKALIM BİSMİLLAH

Ben sana haber veririm
ya illegal bir şeye bismillah diyip girmek hangi seviye sena OPISAEJFPOAWEGJ980WAEF90WAOEK

Top Bottom