Neler Yeni

Çözüldü✓ Dolandırıcının kimlik fotoğrafı var ne yapabilirim

yenigeldim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
877
İsim
icardi
Bence senin var ilk okuldan tekrar başlayabilirsin, arkadaş gidip dava açacak avukata parasını ödeyecek daha sonra davalı taraftan tahsil edecek bu para sonuçta karşı taraftan alınmış olacak oyun oynaya oynaya beynini yemişsin :)
ya ikinci el monitör 600 lira kaptıran adam 600 lirayı almak için sence avukata 10 bin mi versin yoksa kendine sıfır monitör mü alsın sence? 10 bin lirası var mı avukata verecek onu bir sorsana? Şuradan başlamanı öneririm.

1722329934985.png

Keyfen

80+ Bronze
onun için davanın açılması lazım. adli yardım talebi vs kabul edilecek yine ayrıntı var oralarda. 600 lira için değmez özetle.
tabi değmez en son tüm parayı herşeyi karşıya ödetmek için yapılabilir anca ama para gerçekten düşük anca cebinde parası olup karşı tarafla uğraşacak insan yapar bunu.

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
533
İsim
can
ya ikinci el monitör 600 lira kaptıran adam 600 lirayı almak için sence avukata 10 bin mi versin kendine sıfır monitör mü alsın sence? 10 bin lirası var mı avukata verecek onu bir sorsana? Şuradan başlamanı öneririm.

Alıntıyı görüntüle
Paran çoksa arkadaşa atsana 600 tl yada bana gönder bağış yapayım atayım hala ilk okul terk bilgilerinle konuşuyorsun sen devlet kanunmusun ? konu sahibi öneri istemiş bende yanlış bilgi verenleri düzeltiyorum hala artis artis konuşuyorsun ergen kardeşim!
Mesaj otomatik birleştirildi:

Paran çoksa arkadaşa atsana 600 tl yada bana gönder bağış yapayım atayım hala ilk okul terk bilgilerinle konuşuyorsun sen devlet kanunmusun ? konu sahibi öneri istemiş bende yanlış bilgi verenleri düzeltiyorum hala artis artis konuşuyorsun ergen kardeşim!
bu arada cahil olduğunu unuttum masrafları merkez bankasının belirtti faiz ile geri alıyor bunuda not al kızlara hava atarsın

yenigeldim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
877
İsim
icardi
adamda 10 bin lira var mı avukata peşin verecek onu soruyorum sana. diyorsun ki avukat tut dava bitince al. ya tamam alacaksın da 600 lira için 10 bin lira mı kitleyeceksin. 10 bini mevduata atsan ikinci ay 800 tl kazanırsın :d avukata verecen de kazanacan da sonra 10600 tl yi iade alacan. hadi yasal faiz vs dedin. her türlü zarardasın. bir sürü git gel olacak. belki 1 sene sürecek.

bu arada cahil olduğunu unuttum masrafları merkez bankasının belirtti faiz ile geri alıyor bunuda not al kızlara hava atarsın
merkez bankası ne zamandan beri enflasyon üstünde faiz verdi? her türlü zarardasın faizle bile geri alsan. ah ssalağım ah.

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
533
İsim
can
adamda 10 bin lira var mı avukata peşin verecek onu soruyorum sana. diyorsun ki avukat tut dava bitince al. ya tamam alacaksın da 600 lira için 10 bin lira mı kitleyeceksin. 10 bini mevduata atsan ikinci ay 800 tl kazanırsın :d avukata verecen de kazanacan da sonra 10600 tl yi iade alacan. hadi yasal faiz vs dedin. her türlü zarardasın. bir sürü git gel olacak. belki 1 sene sürecek.

merkez bankası ne zamandan beri enflasyon üstünde faiz verdi? her türlü zarardasın faizle bile geri alsan. ah ssalağım ah.
Tamam sen haklısın arkadaşa ver 600 tl çok bilmiş hala cahil fikirlerini savunuyorsun madem çok düşünüyorsun, diyorsunki kısaca hakkını savunma.

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
533
İsim
can
sen ver avukatlık ücretini arkadaşa davayı kazanınca geri alırsın.
Kardeşim ben arkadaşa hakkını anlatıyorum yanlış bilgileri düzeltiyorum senin yaşın kaç merak ettim okuduğunu anlayamıyorsun galiba ? Kendisi dava açar açmaz beni ilgilendirmez .

yenigeldim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
877
İsim
icardi
Kardeşim ben arkadaşa hakkını anlatıyorum yanlış bilgileri düzeltiyorum senin yaşın kaç merak ettim okuduğunu anlayamıyorsun galiba ? Kendisi dava açar açmaz beni ilgilendirmez .
Avukat tutup dava açması normal şartlarda olması gereken. Ama tutar 600 tl olduğu için avukata para verme diyorum. Arkadaşı savunuyorum yani burada.Dilekçe yazıp savcılığa verirse işi görülecek. Dolandırıcıya ya geri öde diyecekler ya da ceza alacak.

Sence parası olsa 600 e ikinci el monitör mü alır? Az bi olaya mantıklı taraftan bak. Avukata ver geri alırsın diyorsun. Arkadaşa sordun mu sende avukata verecek para var mı diye? 600 tl için avukata bi ton para vereceksin o paranın gelmesini 1-2 sene bekleyeceksin. Ne için 600 lirayı faiziyle geri almak için mi? Bir de avukatlık ücreti var? Uğraştığına değmeyecek bir iş.

samet135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Samet Yeniköy
Avukat tutup dava açması normal şartlarda olması gereken. Ama tutar 600 tl olduğu için avukata para verme diyorum. Arkadaşı savunuyorum yani burada.Dilekçe yazıp savcılığa verirse işi görülecek. Dolandırıcıya ya geri öde diyecekler ya da ceza alacak.

Sence parası olsa 600 e ikinci el monitör mü alır? Az bi olaya mantıklı taraftan bak. Avukata ver geri alırsın diyorsun. Arkadaşa sordun mu sende avukata verecek para var mı diye? 600 tl için avukata bi ton para vereceksin o paranın gelmesini 1-2 sene bekleyeceksin. Ne için 600 lirayı faiziyle geri almak için mi? Bir de avukatlık ücreti var? Uğraştığına değmeyecek bir iş.
Hocam ikinizde haklısınız şimdi 600tl için bende avukata bulaşmak istemiyorum 8-10k civarı ücret isteniyor. Geri alsam bile uzun sürecek mahkeme sürecine değmez gibi hissediyorum.

yenigeldim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
877
İsim
icardi
Hocam ikinizde haklısınız şimdi 600tl için bende avukata bulaşmak istemiyorum 8-10k civarı ücret isteniyor. Geri alsam bile uzun sürecek mahkeme sürecine değmez gibi hissediyorum.
Sabahtan beri şunu anlatıyorum eleman avukat tut parayı geri alacaksın diye diretiyor. 600 lira için uğraşmaya değmez.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,833
Üyeler
154,665
Son üye
ozoglutelekom
Top Bottom