Neler Yeni

Dolandırıcının kimlik fotoğrafı var ne yapabilirim

Daemonis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Mehmet Hanifi
Karakol yerine Mali Şube öneririm 1 hafta önce gittik keşke mali şubeye gitseniz dediler

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,386
İsim
ismail
Mahkemelerde açılan davalarda, davayı açmakta olan taraf gerekli ödemeleri yapması gerekmektedir. Dava görülüp, sonuçlandıktan sonra davayı açan taraf haklı ise de, yapacağı tüm masrafları karşı taraftan talep edebilmektedir.

Yanlış bilgi vermeyelim tekrar yazıyorum avukatlık masrafını kaybeden taraf öder
Özel avukat ücretini kendin ödüyorsun. Özel avukatla senin aranda olan hizmet bedelini neden karşı taraf ödesin?

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
icardi
daha hızlı yürüyormuş işlem
600 lira için polis uğraşmaz. mali şube büyük kaçaklıklar için. dilekçeyi yazsın telefon numarası konuşmalar vs koysun dosya ekine savclığa versin. gerisiyle o uğraşır.

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
icardi
O dediğiniz dosyayı nasıl oluşturacağım hocam.
1722328875678.png

Savclık örnek dilekçe yaz çıkar. Bana bunu yaptı. Anlaştık parayı attım ürünü kargolamadı. Adı şudur. Şu hesaba havale yapılmıştır. vs vs olayı anlat. dekontu vs de koy. ver gitsin. anlaşma yoluna gidebilirler ver parayı geri çek gibi. ben olsam çektirmem. ceza alsın. biraz burnu sürtsün başkasına yapamasın.

samet135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Samet Yeniköy
Alıntıyı görüntüle

Savclık örnek dilekçe yaz çıkar. Bana bunu yaptı. Anlaştık parayı attım ürünü kargolamadı. Adı şudur. Şu hesaba havale yapılmıştır. vs vs olayı anlat. dekontu vs de koy. ver gitsin. anlaşma yoluna gidebilirler ver parayı geri çek gibi. ben olsam çektirmem. ceza alsın. biraz burnu sürtsün başkasına yapamasın.
Tamamdır hocam bu dosyayı indiripmi yapacağım yoksa savcılıktan kendimmi almam lazım. Ve doldurduktan sonra pdf olarak bir yeremi yükliyeceğim yoksa savcılığamı vereceğim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

parayı yolladığın banka hesabında ki ad farklı mı?
Yok aynı isim

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,363
İsim
Olcay akbulut
Tamamdır hocam bu dosyayı indiripmi yapacağım yoksa savcılıktan kendimmi almam lazım. Ve doldurduktan sonra pdf olarak bir yeremi yükliyeceğim yoksa savcılığamı vereceğim.

Yok aynı isim
bi şansın var o zaman, banka para vermez diye düşünme benim banka kartımdan 15 dolar çekilmişti uzun sürdü ama geri aldım, iş bankasıysa işin bi tık daha kolay olur

Keyfen

80+ Bronze
Ya sana diyorum ki baro avukat atamaz. 600 lira için de kimse uğraşmaz. Savcılığa dilekçeyi ver gitsin. O uğraşsın.
Alıntıyı görüntüle
Bilgi almak ücretli orası doğru ama maddi durumum iyi değil gibisinden belgelerle barodan avukat isteyebiliyorsun tabi onaylarlarsa 10 kişiden 5 i alıyor diye söylemişti bi arkadaşım.

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
icardi
Bilgi almak ücretli orası doğru ama maddi durumum iyi değil gibisinden belgelerle barodan avukat isteyebiliyorsun tabi onaylarlarsa 10 kişiden 5 i alıyor diye söylemişti bi arkadaşım.
onun için davanın açılması lazım. adli yardım talebi vs kabul edilecek yine ayrıntı var oralarda. 600 lira için değmez özetle.

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
430
İsim
can
Senin okuma yazmada sorunun mu var ? Kaybedenin ödediği kısımda sorun yok zaten ödeyecek de avukata baştan 8-10 k para vereceksin belki. O parayı alana kadar zaten eriyip gidecek. Yasal faiz işlese bile. 600 liralık dolandırıcılık var. 2-3 kere adliyeye gitsen arabanın yakacağı yakıt.
Bence senin var ilk okuldan tekrar başlayabilirsin, arkadaş gidip dava açacak avukata parasını ödeyecek daha sonra davalı taraftan tahsil edecek bu para sonuçta karşı taraftan alınmış olacak oyun oynaya oynaya beynini yemişsin :)

Özel avukat ücretini kendin ödüyorsun. Özel avukatla senin aranda olan hizmet bedelini neden karşı taraf ödesin?
Oyun oynaya oynaya beyniniz çürümüş, gönderdiğim iletide zatne yazıyor davacı önden avukatlık ücretini öder davayı kazanınca karşı taraftan tahsil eder.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
955,257
Üyeler
150,635
Son üye
donanımprosu
Top Bottom