Neler Yeni

Dolandırıldım YARDIM

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
591
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Bu tür olaylarda kredi kartınız ile alışveriş yapmaya özen gösterin. Harcama itirazı yapabilir ve 1 ay içerisinde sonuçlandıktan sonra paranızın iadesini alabilirsiniz. Geçmiş olsun umarım daha dikkatli olursun bundan sonraki alışverişlerinde

BurakBek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Burak
2.el ps5 alırken adam sahibinden linki verdi fiyat da biraz ucuzdu param güvende ile aldım. Sonrasında baktım uygulamada sipariş gözükmüyor, anladım ki adamlar siteyi kopyalamış, parayı sitedeki ibana yollamıştım ama iban adamların tabi ki.Parayı gönderirken e ticaret ödemesi ve playstation 5 bedeli yazdım peşine düşersem sonuç alabilir miyim?Whatsapp konuşmalarımız falan var. Teşekkürler.
Kardeşim vakit kaybetmeden sen adliyeye git çok uzun bi işlem yok bi kağıt veriyorlar şikayetini kağıda dolduruyorsun delil olarak konuşman iban numarası vesayre yanında bulundur sonra seni 5 10 dk gibi ofis odasında konuşuyorlar olay nasıl oldu vesayre en kötü takipsizlik kararı çıkar hiç olmaz sa en azından denemiş olursun çünkü paranı alma ihtimalin var

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,513
İsim
Hacı
Geçmiş olsun, alma ihtimalin çok düşük.

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
401
İsim
Arda doğan
2.el ps5 alırken adam sahibinden linki verdi fiyat da biraz ucuzdu param güvende ile aldım. Sonrasında baktım uygulamada sipariş gözükmüyor, anladım ki adamlar siteyi kopyalamış, parayı sitedeki ibana yollamıştım ama iban adamların tabi ki.Parayı gönderirken e ticaret ödemesi ve playstation 5 bedeli yazdım peşine düşersem sonuç alabilir miyim?Whatsapp konuşmalarımız falan var. Teşekkürler.
Senin bu yaptığında tam enayilik ama geçmiş olsun ver polise

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
387
İsim
C.S.
Bu tür olaylarda kredi kartınız ile alışveriş yapmaya özen gösterin. Harcama itirazı yapabilir ve 1 ay içerisinde sonuçlandıktan sonra paranızın iadesini alabilirsiniz. Geçmiş olsun umarım daha dikkatli olursun bundan sonraki alışverişlerinde
Garantide başıma geldi, kredi kartımdan haberim olmadan 30₺ çekilmişti iyzipay üzerinden. Harcama itirazı yaptım , kabul edilmedi. Kartı iptal ettirdim,yeni kart çıkarttım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
ÖMER ÇELİK
hocam ben bu konunun aynısını açtım. beni de dolandırmaya çalışan bi laptop satmaya çalışan kardeş vardı. ayyynısını açtım ve dedim ki sahibinden sitesi görünümlü site linki atıyorlar. site sahibindene ait olmuyor demiştim. konularıma bakabilirsiniz. bu konularda çok dikkatli olmak lazım. 2. el alırken-satarken.. geçmiş olsun

heraishere

80+ Bronze
İban başka birisine ait olsa dahi siz şansınızı deneyin. Özellikle açıklamaya bunu yazdıysanız delil niteliğinde olacaktır.

Aşık Diktatör

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,274
İsim
Furkan Daşcı
9k ya degil ps5 ps4 zor aliyorsun. Keske almadan once foruma sorsaydin da dolandirildim konusunu acmana gerek kalmasaydi. Cok gecmis olsun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,779
Üyeler
147,605
Son üye
Vxper
Top Bottom