Neler Yeni

🔥 DOLAR 21.22 ₺ 🔴 YANIYOR! 🔥

Sizce bu yıl dolar ne kadar zirve yapar?

• 20 ₺ - 23 ₺

Oylar: 48 7.5%
  • 23 ₺ - 26 ₺

Oylar: 157 24.5%
  • 26 ₺ - 30 ₺

Oylar: 437 68.1%

• Oy kullanan toplam üye
    642
Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,377
İsim
Krom
Yo ironi falan değil. Allah amerikalı değilse niye doları arttırıyor bize düşman değilse? Ben söylemiyorum %52 ile seçilen reis söylüyor zamları Allah yapıyor

Artık umrumda falan değil. Oturup halkın fakirlik içinde boğulmasını izleyeceğim.
Mülteciler gitse ekonominin üstündeki yük azalabilir ama gönderemiyor muşuz Allah bizi yakıyormuş işte :)

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,084
İsim
Mehmet Yılmaz
Seçim bize ilaç oldu, geleceğimiz daha kaliteli olacak gibi hissediyorum(!) Hadi bakalım
Abdullah Hacıgül'ün de dediği gibi "Bir şeyler alın" çünkü tünelin ucu görünmüyor şuan beyler.

Alıntıyı görüntüle
CHP sicili bozuk Kılıçdaroğlu nu çıkarmayacaktı! SSK yı batıran adam ülkeyi hiç yönetemezdi, millet en azından Erdoğan'ın İstanbul da neler yaptığını biliyor adam bi imaj yarattı tabi ki de kolay kolay kaybetmez

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,119
İsim
Semih
Yo ironi falan değil. Allah amerikalı değilse niye doları arttırıyor bize düşman değilse? Ben söylemiyorum %52 ile seçilen reis söylüyor zamları Allah yapıyor
Öyleyse seninle aynı istikamette oy vermediğim için şükürler olsun. Seçim sonucunu gördüğünde üzülmene bir oy da ben katkıda bulunarak doğruyu yapmışım. Şu sözleri eden biriyle aynı yöne baksam gözlerimden utanırım.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,231
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
CHP sicili bozuk Kılıçdaroğlu nu çıkarmayacaktı! SSK yı batıran adam ülkeyi hiç yönetemezdi, millet en azından Erdoğan'ın İstanbul da neler yaptığını biliyor adam bi imaj yarattı tabi ki de kolay kolay kaybetmez
Bence SSK yı batıran adam ülkeyi yönetebilirdi ama senin gibi SSK' yı batırdığını sanan biri oy kullanmamalıydı. Umarım da kullanmamışsındır. Kemal Kılıçdaroğlu dediğin adam zamanında SSK daki yolsuzlukları raporladığında onu takmayanları suçla.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öyleyse seninle aynı istikamette oy vermediğim için şükürler olsun. Seçim sonucunu gördüğünde üzülmene bir oy da ben katkıda bulunarak doğruyu yapmışım. Şu sözleri eden biriyle aynı yöne baksam gözlerimden utanırım.
Çokta umrumdaydı. Uğraş dur benim tuzum kuru. Sen ve %52,16 çekin çilesini. 21 yıldır yeter da :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,781
İsim
Burak Karadağ
@RevDeisDou Eğer ki Muharrem İNCE çekilmeseydi 2. tura kalırdı ve kesinlikle İnce alırdı diye düşünüyorum. Sence?

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,176
İsim
Lokman Doğan
ot yiyin otttt

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,231
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
@RevDeisDou Eğer ki Muharrem İNCE çekilmeseydi 2. tura kalırdı ve kesinlikle İnce alırdı diye düşünüyorum. Sence?
CHP Kemit kitleye sahip. Sonuç değişmezdi. İnce güzel bir oy alırdı belki ama 2. tura kalması imkansız. %25 leri geçmesi lazım. Bunun içinde RTE yi %40' ın altına düşürmesi lazım

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom