Neler Yeni

Dolar düştü fiyatlar düşer mi sizce

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Yiğit Şahin
Arkadaşlar Abdullah abi İnstagram hesabında da birkaç yazı paylaştı laptop alıcam da sizce fiyatlar düşer mi almalı mı beklemeli miyim.

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,408
İsim
Burak Doğan
Dolar düşerse düşer tabi neden düşmesin

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,327
İsim
Hakanbey
Doğal yollar ile düşerse fiyatlarda düşer diğer türlü sadece yatırımcılara fırsat doğar :)

mm33

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406
İsim
Mert Otacı
Düşmez gün içinde dolar gene fırlar.

Eggg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Ege Uzun
Sanmıyorum. Uzun vadede düşer ama dolar düştü hemen azalcak diye bişey yok. Dolar arttığında da hemen artmıyor zaten 1 ay falan eski fiyattan alınmış stoklar satılıyor çoğu sektörde.

unknownuser

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
Dostlar, ne dolar ne euro düşecek. Faiz azaldıkça yatırımcı kaybediyoruz. Merkez bankası müdahalesi olmasa, bir kaç sistem manipülasyonu olmasa dolar 13'e de düşmezdi. Bu düşüş sadece bir fırsat, birileri döviz alsın diye yapılmış veyahut halkına bakın biz başardık sözümüzü tuttuk demek için yapılmış bir şey. Lütfen artık anlayın, biz yatırımcı almadan üretmeden ihracat yapmadan ne Türk lirası değer kazanır ne de sizin tabiriniz ile Döviz düşer. Ocak ayının ortasına doğru 18 ila 21 lira olmasını bekliyorum ben açıkçası Doların.

Canaktas4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Can
Şuanlık düşüşler yavaş yavaş başladı favorilediğim ürün ve hazır sistemler fiyatlarından azalma görüyorum dahada düşücek

Top Bottom