Neler Yeni

Dolar son 6 ayın en yüksek seviyesinde ! 16,40 ₺

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,970
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Benim yatırımım var. Benim için güzel bir şey. (!)
(10 dolar.)

ExploiT

80+ Bronze
Dolar Euro karşısında 5 yılın zirvesini görüyor merkez bankası bu kurda tutmak için şuan hala satmaya devam ediyor. Büyük patlama yakındır. Bir sonraki rakam dolar kurunda 17-18 aralığında olacak rez alabilirsiniz.

(Yatırım tavsiyesi değildir)

Bir konuda bunu söylememin üstünden 27 gün geçti. O gün kur 14.80'di. Hala ürün fiyatlarının düşmesini bekleyen arkadaşlar var. Şuan ne alırsanız yanınıza kar arkadaşlar.

Ravyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
376
İsim
Adem Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Teknoloji Eğitim Konu Dışı
kazamız mübarek olsun

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,006
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
Dahada gider bence

Metality

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
Selami
Dolar 9 TL'ye çıktığında çok yükseldi diyorduk, şimdi ne deyeceğiz?

Reaper87

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Leon Scott Kennedy
Hammaddeyi dolarla almıyor musun ? Bak akaryakıt fiyatlarına anlarsın etkisi olup olmadığını
Arkadaş sen yazdığımı anlayamadan saldırıya geçmişsin.Anlayışta sıkıntı var galiba o yüzden bir daha yazayım.

Ben 1.numaralı etken dolar kurunun artışı değil diyorum.Piyasada büyük spekülatif hareketlenme var.Dolar artışı tek başına pahalılıkta etken değil.Dolar kuru pahalılıkta 3.4 sırada yani.

Sende aşağı yukarı benle aynı fikirdesinde okuduğunu anlamadan saldırıya geçtiğin için farkına varamıyorsun :)

Son düzenleme:

diekatze

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
Kerem Uyar

Sakurajima Mai

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
624
İsim
Abdulkadir Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
alsam mı hiç bilemedim ya, 14ten beri düşünüyorum hep yükseliyor, zarar etmeyeceğim sürece sıkıntı olmaz ama tekrar 18den 12ye düştüğü gibi düşme olayi olur mu
Erdoğan zaten düşüreceğini belirtmişti dolarını bozmayanlarda kabahat

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,238
İsim
SEYF
Sen yazdığımı anlayamadan saldırıya geçmişsin.Anlayışta sıkıntı var galiba o yüzden bir daha yazayım.Ben 1.numaralı etken dolar kurunun artışı değil diyorum.Piyasada büyük spekülatif hareketlenme var.İnşallah anlamışsındır demek istediğimi...
Yukarda ki yazdığını oku şimdi bu yazdğını oku. Senin ilk etapta kendini anlatma engelin var sanırım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sen yazdığımı anlayamadan saldırıya geçmişsin.Anlayışta sıkıntı var galiba o yüzden bir daha yazayım.Ben 1.numaralı etken dolar kurunun artışı değil diyorum.Piyasada büyük spekülatif hareketlenme var.İnşallah anlamışsındır demek istediğimi...
Rasim Ozan Kütahyalı v2

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Tahtayı bile dışardan alıyorsan bal gibi de dolar kurunun artışına bağlı fiyatlar.

OnurCiftci26

80+ Bronze
Ne alaka? Sen dolar 18 ken aldığın malı 16 ya düştüğü için indirim yapar mısın?

Yaparsan senin ticari beceriksizliğin olur çünkü zarar edersin.
Dolar 10 iken aldığın malı 16 olduğunda nasıl zam yapıyorsan 16'ya düştüğü için de indirim yapmak zorundasın. Ticaret her zaman senin kazandığın bir şey değildir. Ticaret yaparken batadabilirsin çıkadabilirsin.

diekatze

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
Kerem Uyar
Dolar 10 iken aldığın malı 16 olduğunda nasıl zam yapıyorsan 16'ya düştüğü için de indirim yapmak zorundasın. Ticaret her zaman senin kazandığın bir şey değildir. Ticaret yaparken batadabilirsin çıkadabilirsin.
O fırsatçılık oluyor. Ben o duruma göre yazmadım mesajımı.

Top Bottom