Neler Yeni

🟠 DONANIM ARŞİVİ: "BİLGİSAYAR FİYATLARI ACAYİP DEĞİŞECEK!"

trankilo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Raki
Nvidia 5 serisini çıkarsın Q4'e yakın hazir sistem almak isteyenler icin cok guzel bir zaman araligi olacaktir diye dusunuyorum

SchoField

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Recep

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
962
İsim
Draq123
Beter Olsun Şeref Yoksulları Zamanında 10Bine Aldığı Ekran Kartlarını 40Bine Sattılar EEE Gün Gelir Devran Döner Oyuncular Bu Firmaları......
Hangi kart o sallamanında adabı olur iftira atıyorsun

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,122
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye

Mota

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Yılmaz Mota
Ya alıcam diyorum düşücek diyolar bekliyim diyoeum yükseliyor. Bu sefer düşücek gibi ama 2 ay pc olamdan geçirmek mi yoksa almak mı bilemedim

plastokco

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Eren karataş
Arkadaşlar bu bir oyun ve zararına kimse satış yapmıyor Elde nakit kalmadığından Kaar oranını düşürüp satıyorlar sadece Stoklar bittiğinde yerine gelecek olan parçalar daha pahalıdan satılacak burada 2.el tarafını canlandırmak adına yapılan hamleler hepsi bu Yıl sonunda çıkacak olan intel işlemcileri amd işlemcileri ve RTX 5000 serisi şimdiye kadar çıkmış bütün modellere ciddi Performans farkı vadettiğinden dolayı sıçrayışın fazla olması bekleniyor bunun önünü açabilmek içinde son çıkan serilerde indirime gidiliyor. Ciddi bir düşüş olmayacaktır. Öyle 12-13 k lara 6600xt li sistem hayali kurmayın :D min düzgün bir kasa 15-16k dan aşağı göremeyeceğiz orası belli.
Sanamı inanalım ona mı inanalım kaar oranını dusurecekler diyorsun ama sistemlerin fiyatı aynı kalacak yorumundan o anlaşılıyor ilginçmiş

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,142
İsim
Diyarhan
Sadece teknoloji değil genel olarak darboğaz içerisindeyiz.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,284
İsim
Olcay akbulut
Macbookların fiyatlarıda düşer mi acaba
şansına küscen knk
Mesaj otomatik birleştirildi:

iyi oldu hepsine, beter olsunlar demek istiyorum, demiyorum. Siz dedim sayın

Özgür..

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Özgür Gündüz
Kasım ayına 4060 Laptop almayı düşünüyorum inşallah 30 binin altına düşer fiyatlar

Top Bottom