Neler Yeni

🟠 DONANIM ARŞİVİ: "BİLGİSAYAR FİYATLARI ACAYİP DEĞİŞECEK!"

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,528
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Hafif düşmeye başlamış hadi biraz daha düş de sana kavuşam ya :D
Şu masterboxlar nedense bana hiç çekici gelmedi Akvaryum kasalar daha çok hoşuma gidiyor (kişisel)

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,125
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Şu masterboxlar nedense bana hiç çekici gelmedi Akvaryum kasalar daha çok hoşuma gidiyor (kişisel)
Ben bir rampage kasadan bıkmış biri olarak baya gerçek de gördüm kasayı aşık oldum resmen hem tarzını beğendim fanları falanda çok kaliteli sağlam duruyor ışık kalitesi bile çok farklı akvaryumuda ben sevmiyorum zaten masanın altına koyuyom bide :D

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,528
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Ben bir rampage kasadan bıkmış biri olarak baya gerçek de gördüm kasayı aşık oldum resmen hem tarzını beğendim fanları falanda çok kaliteli sağlam duruyor ışık kalitesi bile çok farklı akvaryumuda ben sevmiyorum zaten masanın altına koyuyom bide :D
Bende hali hazırda rampage kullanıyorum ki bende memnun değilim düzgün kablolama yapamıyorum ona biraz psununda etkisi var ancak ben bu sistemi aldığımdan beri hep yukarıda kullandım bu yüzden kapalı kasada olsa akvaryum kasada olsa yukarıda kullanacağımdan masterboxu bende gerçekte gördüm kurdum hatta ama hala ilgimi çekmiyor
Asıl isteğim mini ITX kasa dizmek

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,125
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Bende hali hazırda rampage kullanıyorum ki bende memnun değilim düzgün kablolama yapamıyorum ona biraz psununda etkisi var ancak ben bu sistemi aldığımdan beri hep yukarıda kullandım bu yüzden kapalı kasada olsa akvaryum kasada olsa yukarıda kullanacağımdan masterboxu bende gerçekte gördüm kurdum hatta ama hala ilgimi çekmiyor
Asıl isteğim mini ITX kasa dizmek
Başka ne alıcam ki kasa normalde aklımda MSI'ın şu meşhur klasik kasası vardı ama onada 3 fanlı sıvı soğutma falan sığmıyormuş bende almışken geleceğe dönük olsun diye uğraşıyom

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,528
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Başka ne alıcam ki kasa normalde aklımda MSI'ın şu meşhur klasik kasası vardı ama onada 3 fanlı sıvı soğutma falan sığmıyormuş bende almışken geleceğe dönük olsun diye uğraşıyom

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,840
İsim
Kerem Çavuş
ben senin aklını bi karıştırayım :D

360mm destekli

Mlfz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Mehmet Kayra Suvar
Haziran son ve temmuz başına kadar videoda denilenler devam ederse 23k ya ne alınır hazır sistem olarak tahmini ?

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,125
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler

360mm destekli
şuanda benim aklımı bildiğiniz yok ettiniz Allah razı olsun :D

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,528
İsim
Emre
Discord
necromancerr

360mm destekli
Adamın kafayı iyice çorba ettik he :kekw:

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,125
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,370
İsim
Hakanbey
Arkadaşlar bu bir oyun ve zararına kimse satış yapmıyor Elde nakit kalmadığından Kaar oranını düşürüp satıyorlar sadece Stoklar bittiğinde yerine gelecek olan parçalar daha pahalıdan satılacak burada 2.el tarafını canlandırmak adına yapılan hamleler hepsi bu Yıl sonunda çıkacak olan intel işlemcileri amd işlemcileri ve RTX 5000 serisi şimdiye kadar çıkmış bütün modellere ciddi Performans farkı vadettiğinden dolayı sıçrayışın fazla olması bekleniyor bunun önünü açabilmek içinde son çıkan serilerde indirime gidiliyor. Ciddi bir düşüş olmayacaktır. Öyle 12-13 k lara 6600xt li sistem hayali kurmayın :D min düzgün bir kasa 15-16k dan aşağı göremeyeceğiz orası belli.

Top Bottom