Neler Yeni

Ana Konu Donanım Arşivi F/P RTX 3060 Sistem İncelemesi!

Sistemi nasıl buldunuz ?

• Kalite F/P !

Oylar: 39 13.1%
  • İyi

Oylar: 62 20.8%
  • Eh işte

Oylar: 135 45.3%
  • Fiyat pahalı

Oylar: 62 20.8%

• Oy kullanan toplam üye
    298
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
GÖKHAN YILDIRIM
Rtx 3060'ın giriş seviye olduğunu öğrendim(!)
kardeşim pny markasına ,soğutmasına dedim yanlış anlamışsın rog strix olsun msi gaming x olsun üst seviye ya soğutma olarak .
rtx 3060 orta seviye ona lafım yok ama insanlar daha bildikleri marka model almak isteyebilrler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tabii ki o kartlara göre giriş-orta seviye diyebiliriz fakat yorumu yazan arkadaşın ima ettiği başka.
giriş orta sevyedeki bu pny ekran kartının soğutmasına ben giriş seviye dedim 3060 alacaksamda soğutması garantisi markası biraz daha iyi olanı alırım

NOMADRANTAN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,404
İsim
Nomad
Ôyle atıp kaçmış işte :D
dışarda bi işim vardı şimdi sırf ben burayı seviyorum diye eleştirmeyeceğim anlamına gelmez.Şimdi açıklayayım 11 bin tl olsa bir şey demezdim ama 13.500a adamlar msi ekran kartlı verdiler ssd kötü bunu soylıyeyım geçenki bilgisayar ryzen 5 5600 du bu neden ryzen 5 5500 tmm diyecksiniz fiyat farkı var fakat en ıyısı dıyorsanız bunu koyacaksınız bence geçnki çok iyiydi ona lafım yok.Ayrıyaten ramlere lafım yok bence güzel kasa thermal take versa olmalıydı bu fiyata bu sistem için.benım dusunculerim bunlar saygı duyarsanız sevinirim evet dolar yüksek ama ekrn kartıu fiyatları yavaş yvaş düşüyor..

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
944
İsim
mehmet ali oğuz
dışarda bi işim vardı şimdi sırf ben burayı seviyorum diye eleştirmeyeceğim anlamına gelmez.Şimdi açıklayayım 11 bin TL olsa bir şey demezdim ama 13.500a adamlar msi ekran kartlı verdiler ssd kötü bunu soylıyeyım geçenki bilgisayar ryzen 5 5600 du bu neden ryzen 5 5500 tmm diyecksiniz fiyat farkı var fakat en ıyısı dıyorsanız bunu koyacaksınız bence geçnki çok iyiydi ona lafım yok.Ayrıyaten ramlere lafım yok bence güzel kasa thermal take versa olmalıydı bu fiyata bu sistem için.benım dusunculerim bunlar saygı duyarsanız sevinirim evet dolar yüksek ama ekrn kartıu fiyatları yavaş yvaş düşüyor..
sistemi apo yapsa okey de incelemiş hazır sistemi :)

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
dışarda bi işim vardı şimdi sırf ben burayı seviyorum diye eleştirmeyeceğim anlamına gelmez.Şimdi açıklayayım 11 bin TL olsa bir şey demezdim ama 13.500a adamlar msi ekran kartlı verdiler ssd kötü bunu soylıyeyım geçenki bilgisayar ryzen 5 5600 du bu neden ryzen 5 5500 tmm diyecksiniz fiyat farkı var fakat en ıyısı dıyorsanız bunu koyacaksınız bence geçnki çok iyiydi ona lafım yok.Ayrıyaten ramlere lafım yok bence güzel kasa thermal take versa olmalıydı bu fiyata bu sistem için.benım dusunculerim bunlar saygı duyarsanız sevinirim evet dolar yüksek ama ekrn kartıu fiyatları yavaş yvaş düşüyor..
Şuan bu fiyata en iyi RTX 3060 sistem varsa alternatif link at. Kart fiyatları düşüyorda enflasyon yerinde mi sayıyor kanalımdaki geçen aylarda 8999TL'ye topladığım 3060 Ti sistemi izlemeni öneririm.

Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
GÖKHAN YILDIRIM
Dolar daha yüksekken gaming gen tr bu fiyata yakın 12100f -h610 - asus tuf 3060 - ssd seegate 960gb ve güç kaynagı tuf olan bir sistem yaptı orda parçalar tatmin ediciydi orta üst kaliteydi alan alır gözü rahat kullanır
burda itopya parçaları değiştirmenize olanak vermiyor afaki farklar koyuyor yani bu giriş seviye parçaları alman zorunlu gibi davranıyor bu bile sistem almamı engelleyen bir şey beğenmemem için sebebtir.

IbanyLone

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Serkan Uysal
Bu bütçede Nvidia cephesinden en uygun ürün bu. Asgari ücret arttığı için harbi harbi ürünlere belli oranda zam gelir yalan değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
GÖKHAN YILDIRIM
Dolar daha yüksekken gaming gen tr bu fiyata yakın 12100f -h610 - asus tuf 3060 - ssd seegate 960gb ve güç kaynagı tuf olan bir sistem yaptı orda parçalar tatmin ediciydi orta üst kaliteydi alan alır gözü rahat kullanır
burda itopya parçaları değiştirmenize olanak vermiyor afaki farklar koyuyor yani bu giriş seviye parçaları alman zorunlu gibi davranıyor bu bile sistem almamı engelleyen bir şey beğenmemem için sebebtir.
ben zaten abdullah beyi eleştirmiyorum itopyanın bu zihniyetini eleştiriyorum

Rumuzxv

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Umut İnal
Asus anakart yerine msi kullan artık abi

NOMADRANTAN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,404
İsim
Nomad
Şuan bu fiyata en iyi RTX 3060 sistem varsa alternatif link at. Kart fiyatları düşüyorda enflasyon yerinde mi sayıyor kanalımdaki geçen aylarda 8999TL'ye topladığım 3060 Ti sistemi izlemeni öneririm.
Şuanda olmayabilir ama 1 2 gün sonra oyle bir sistem çıkmayacağı ne malum abdullah abi sen gerçekten bu sistemciler arasında en iyi toplayansın ona bi sozum yok ama bu sistem incelemesi olmamış bu benim gorusum.

Cerade

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Serdar Akyaka
O işlemci net olmamış. Abdullah bey kendi videosunda bu işlemcileri baya gömmüştü. R5 5600 veya i5 11400f olmalıydı.

genso

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Gen So
Ne çok iyi ne çok kötü bi sistem indirim çok yok şöyle bi 12-11 arası olsa o zaman fp kralı olurdu. Ekstradan bişey söylemek istiyorum Benim sistem Asus dual RTX 2060 i3 12100f Valoda min FPS 400 ortlama 530 da geziyo bu sistemde nasıl 250fps???
Cpu bazlı oyun olduğu için.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,591
Üyeler
156,354
Son üye
glowpace
Top Bottom