Neler Yeni

Ana Konu Donanım Arşivi F/P RTX 3060 Sistem İncelemesi!

Sistemi nasıl buldunuz ?

• Kalite F/P !

Oylar: 39 13.1%
  • İyi

Oylar: 62 20.8%
  • Eh işte

Oylar: 135 45.3%
  • Fiyat pahalı

Oylar: 62 20.8%

• Oy kullanan toplam üye
    298

orhaneneskaratas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Orhan Enes Karataş
Arkadaşlar maaşlar arttı, işletme maliyetleri yükseldi. Tamam ekran kart fiyatları düştü ama işçi maliyetleri yansıtılmaya başlayınca fiyatlar tekrar artabilir. Bilgisayara ihtiyacı olan ve bileşenleri kafasına yatan kaçırmasın derim bu fiyata.
ya milletin maaşını ben mi ödeyecegim kardeşim ne saçma bir düşünce yapısı

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX
1500 lirayı sanki çöpte buldunuz beyler :D

Robin Buckley

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,516
İsim
Çağrı
Instagram
balcikcagri
Steam
1152560674
Discord
Çağrı#6760
Arkadaşlar çok basit değil mi BEĞENMEDİYSENİZ almayın. Neyini beğenmediğinizi de anlamıyorum adam 1500tl indirim mi diyor, şaka gibi ya. O 1500 tl için insanlar kaç gün çalışıyor. Umarım nvidia sistem arayanlar kaçırmadan alır
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar çok basit değil mi BEĞENMEDİYSENİZ almayın. Neyini beğenmediğinizi de anlamıyorum adam 1500tl indirim mi diyor, şaka gibi ya. O 1500 TL için insanlar kaç gün çalışıyor. Umarım nvidia sistem arayanlar kaçırmadan alır
Alanlara hayırlı olsun sistemdeki kasanın aynısını kullanıyorum sorunuz varsa yardımcı olabilirim ama zaten video da detayına değinilmiş. Yine de sorunuz varsa buradayım :)

Guison

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Şakir
Arkadaşlar çok basit değil mi BEĞENMEDİYSENİZ almayın. Neyini beğenmediğinizi de anlamıyorum adam 1500tl indirim mi diyor, şaka gibi ya. O 1500 TL için insanlar kaç gün çalışıyor. Umarım nvidia sistem arayanlar kaçırmadan alır
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alanlara hayırlı olsun sistemdeki kasanın aynısını kullanıyorum sorunuz varsa yardımcı olabilirim ama zaten video da detayına değinilmiş. Yine de sorunuz varsa buradayım :)
Kasadaki psu sorun çıkarır mı? İşlemciye ya da ekran kartına soğutucu takmalı mıyım?

Scuz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Özgün Albayrak
@Abdullah Hacıgül kardeşim sistemin parçalarını itopya seçmiş yapmış sen sadece incelemişsin burda senin bir dahlin yok ne fiyata ne parçalara ama itopya parçaları biraz giriş seviye seçmiş yani millet fiyat performans da arasa kalite arıyor 13k bence pahalı bu giriş seviye parçalara çünkü herkes artık forumlar sayesinde sizin sayenizde bu işi biliyor öğreniyor 1,5k indirim önemli değil 13k da para veriyorsun milletin beğenmemesine şaşırmamak lazım
Rtx 3060'ın giriş seviye olduğunu öğrendim(!)

Robin Buckley

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,516
İsim
Çağrı
Instagram
balcikcagri
Steam
1152560674
Discord
Çağrı#6760
Kasadaki psu sorun çıkarır mı? İşlemciye ya da ekran kartına soğutucu takmalı mıyım?
Psu dan yana hiç sıkıntı çıkmadı. Aslında kasada önde 1 fan daha olsa çok daha iyi olacak ama işte önün üst tarafı kapalı biraz. Ama bir hatta 2 tane öne fan eklerseniz yeterli olacaktır

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,437
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Rtx 3060'ın giriş seviye olduğunu öğrendim(!)
Nvidia konumlandırması giriş-orta seviye desem? Bu kart orta seviye olacaksa RTX 3070- 3070 Ti ne olacak?

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
bir sorun çıkmaz masrafa gerek yok öyle al geç, ileride ucuz hava soğutma paylaşırım onu alırsın.

Scuz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Özgün Albayrak

warymajesty

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,192
İsim
yunus günaydın
Nvidia konumlandırması giriş-orta seviye desem? Bu kart orta seviye olacaksa RTX 3070- 3070 Ti ne olacak?
Bizim insanımız bir şey bizim ülkemiz de pahalı olunca o malın giriş seviyesi olduğunu anlamakta zorluk çekiyor.

Top Bottom