Neler Yeni

Ana Konu 🔥 Donanım Arşivi MD4 Sistem Çıktı 🔥

CptSpork

80+ Bronze
Bende bekliyordum demekki biz yanlış anladık başkan. Story attıydın ya kafamızda kurmuşuz
Yanlış anlaşılacak bir şey yok ki? Storyde MD4 diye paylaşıldı bundan nasıl bir anlam çıkartabiliriz? Bu konuda kaç gündür burada duruyor. Madem çıkmayacak neden insanlar daha önceden bilgilendirilmedi? Neden gereksiz heyecan yaratıldı?

NightRose

80+ Bronze
Yanlış anlaşılacak bir şey yok ki? Storyde MD4 diye paylaşıldı bundan nasıl bir anlam çıkartabiliriz? Bu konuda kaç gündür burada duruyor. Madem çıkmayacak neden insanlar daha önceden bilgilendirilmedi? Neden gereksiz heyecan yaratıldı?
kardeş sinirlenme sakin ol :D kızma sakın senin için çıkartacak adam şimdi sistemi. bir dahakine sana pm atacakmış çıkartacağı sistemleri heyecanlanma diye.
şaka bir yana senin bu yorumuna sadece güldüm. bu adam amme hizmeti yapıyor bazı kesimler nasipleniyor. sanki bu onun zaruri bir işiymiş gibi cümleler kurmuşsun. emrivaki şekilde konuşma bence.
iyi forumlar

CptSpork

80+ Bronze
kardeş sinirlenme sakin ol :D kızma sakın senin için çıkartacak adam şimdi sistemi. bir dahakine sana pm atacakmış çıkartacağı sistemleri heyecanlanma diye.
şaka bir yana senin bu yorumuna sadece güldüm. bu adam amme hizmeti yapıyor bazı kesimler nasipleniyor. sanki bu onun zaruri bir işiymiş gibi cümleler kurmuşsun. emrivaki şekilde konuşma bence.
iyi forumlar
Sinirlendiğim bir şey yok dostum. Ben bu sistemi alacak insanlardan birisi değilim sadece alacak insanları düşünüyorum. Anlatmak istediğim şey insanlar bu sistem için parasını hazırlıyor, köşeye koyuyor bekliyor ve belkide alabilecekleri sistem varken bu sistemi bekliyorlar. Sonrada "çıkacak demedim" tarzında konuşulması bu sistemi almayı düşünen insanların sinirini bozuyor. Adam bu sistem için parasını ayarlamış gün sayıyor çünki. Madem çıkmayacak neden böyle gereksiz bir şey yapıldı? Bu konuda şaka yapılması hoş değil. Neden bu kadar içerledin anlamadım :D

NightRose

80+ Bronze
Sinirlendiğim bir şey yok dostum. Ben bu sistemi alacak insanlardan birisi değilim sadece alacak insanları düşünüyorum. Anlatmak istediğim şey insanlar bu sistem için parasını hazırlıyor, köşeye koyuyor bekliyor ve belkide alabilecekleri sistem varken bu sistemi bekliyorlar. Sonrada "çıkacak demedim" tarzında konuşulması bu sistemi almayı düşünen insanların sinirini bozuyor. Adam bu sistem için parasını ayarlamış gün sayıyor çünki. Madem çıkmayacak neden böyle gereksiz bir şey yapıldı? Bu konuda şaka yapılması hoş değil. Neden bu kadar içerledin anlamadım :D
İçerlediğim falan yok. Kendin almayacaksan bu kadar sitemkar olmasaydın madem. Ayrıca başkasının adına konuşmana gerek de yok. Herkes kendi adına konuşacak yaşta burda. Parası olan birilerine güvenip iş yapmasın kendi kararlarını alıp istediği sistemi alabilir. Öyle dedi böyle dedi, istediğini der adam yine diyorum sanki adamın işi sistem çıkartmakmış gibi konuşuyorsun yine. Ben emrivaki konuşmana taktım sadece. Diğer dediğin konu için ben de senin gibi çıkartacak şeklinde düşündüm herkes gibi. Çıkartmasa da yaygara yapmam ama.

Titanikps

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Musa tutuş
Bişi sorucamda amozon Amerika’dan alınanan dizüstü bilgisayardan vergi alınıyor alırken ayrıca gümrükte vergi çıkarmı

CptSpork

80+ Bronze
İçerlediğim falan yok. Kendin almayacaksan bu kadar sitemkar olmasaydın madem. Ayrıca başkasının adına konuşmana gerek de yok. Herkes kendi adına konuşacak yaşta burda. Parası olan birilerine güvenip iş yapmasın kendi kararlarını alıp istediği sistemi alabilir. Öyle dedi böyle dedi, istediğini der adam yine diyorum sanki adamın işi sistem çıkartmakmış gibi konuşuyorsun yine. Ben emrivaki konuşmana taktım sadece. Diğer dediğin konu için ben de senin gibi çıkartacak şeklinde düşündüm herkes gibi. Çıkartmasa da yaygara yapmam ama.
Ben almıyıcam arkadaşım alacak sitemkar olurum olmam bu seni ilgilendirmez. Kullandığım kelimeler, ettiğim sitem sana değil. İstediğini tabii ki söyleyebilir ancak söylemeden önce bahsettiğim gibi bu sistem için bekleyen, parasını ayıran ve yeni yıla güzel bi sistemle girmek istiyen insanları düşünmeli. Kimse burada bu adamın işi sistem çıkartmak demiyor. Ancak storyde yapılan paylaşımda bu sistemin çıkacağını belirtiyor. Emrivaki felan da konuşmadım sözlerim sana da değil neden bu kadar üzerine alındın anlamadım gerçekten :D fazla konuşmaya gerek yok. Böyle bir paylaşım yaptıysa elbet çıkartır sevenlerini kırmaz.

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,501
İsim
ArtiAnius
Son durum nedir acaba sistem gelicek mi ona göre pazartesi günü yeni bir sistem almayı planlıyorumda

anonym0us

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,579
İsim
Anon
Ben MD4 gelecek mi dedim?
1671957700696.png

kaani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
472
İsim
Kaan
10000₺'ye i5 12400F RTX 3060 Ti sistem gelmediği sürece mutluyum Vatan Bilgisayar'dan aldığım RTX 3050 sistemle.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,531
Üyeler
156,511
Son üye
Cisseko
Top Bottom