Neler Yeni

Ana Konu 🔥 Donanım Arşivi MD4 Sistem Çıktı 🔥

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Yanlış anlaşılacak bir şey yok ki? Storyde MD4 diye paylaşıldı bundan nasıl bir anlam çıkartabiliriz? Bu konuda kaç gündür burada duruyor. Madem çıkmayacak neden insanlar daha önceden bilgilendirilmedi? Neden gereksiz heyecan yaratıldı?
Boş yapıyorsun. MD4 yazısı paylaştım diye hemen sistem gelecek şu gün gelecek ahan da geldi diye bir şey yok. Beni de bilen bilir sistemlerim hakkında hiç info vermem "sistem alıcaz bekleyelim mi" diyenlere de "gidin alın ben bilemem" derim. Ama sen ve senin gibi arkadaşlar cebinizin menfaati için bam bam bam yorumları böyle sıralarsınız. Ben istersem 10 kere MD4 yazısı paylaşırım bu bir heyecan yaratmak değil bir şeylerin infosunu almaktır sen ve senin gibi arkadaşların burada yaşadığı heyecan ucuza sistem alma heyecanı MD4 geliyor heyecanı değil kısaca tamamiyle menfaat, yoksa kanal forum falan umrunda değil. Peki bu süreçte bir açıklama yapmam gerekli mi? hayır git ne alıyorsan al.

Son düzenleme:

kaani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
Kaan

oguz13

80+ Bronze
Tamda sistem almak için parayı biriktirdiğim anda gelen bu müthiş konu üzerine
bir sevinç yaşanır.

kaani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
Kaan
bende aldım kanka :D sistem iyi di mi
Fiyatına göre bana gayet iyi geldi. Sistem arıyordum karşıma çıktı aldım. Hayırlısı diyelim. Onay bekliyorum halen ama herhalde onaylayıp gönderirler iptal etmeden.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Bekir
Fiyatına göre bana gayet iyi geldi. Sistem arıyordum karşıma çıktı aldım. Hayırlısı diyelim. Onay bekliyorum halen ama herhalde onaylayıp gönderirler iptal etmeden.
bende aynı kanka yarın onaylancak havaleyle aldım ben varsa discord gel konusalım

kaani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
Kaan

Zecke

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Serkan Gülşen

kaani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
Kaan
Kargoya verildi mi
Hafta sonu olduğu için daha onay bile almadı. Pazartesi tabii onay alırsa kargoya verilme gününü bilemem ama en geç cuma günü gibi gelir diye düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Alper AKPINAR
Hafta sonu olduğu için daha onay bile almadı. Pazartesi tabii onay alırsa kargoya verilme gününü bilemem ama en geç cuma günü gibi gelir diye düşünüyorum.
Bende de aynı durum yarın onaylanır ve cumaya gelir gibi

Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Hakan Arıkan
Boş yapıyorsun. MD4 yazısı paylaştım diye hemen sistem gelecek şu gün gelecek ahan da geldi diye bir şey yok. Beni de bilen bilir sistemlerim hakkında hiç info vermem "sistem alıcaz bekleyelim mi" diyenlere de "gidin alın ben bilemem" derim. Ama sen ve senin gibi arkadaşlar cebinizin menfaati için bam bam bam yorumları böyle sıralarsınız. Ben istersem 10 kere MD4 yazısı paylaşırım bu bir heyecan yaratmak değil bir şeylerin infosunu almaktır sen ve senin gibi arkadaşların burada yaşadığı heyecan ucuza sistem alma heyecanı MD4 geliyor heyecanı değil kısaca tamamiyle menfaat, yoksa kanal forum falan umrunda değil. Peki bu süreçte bir açıklama yapmam gerekli mi? hayır git ne alıyorsan al.
Bu üslup sana yakışmıyor. Bu aralar bir sıkıntın mi var nedir gereksiz yere agresifsin.

İnsanlarla doğal bir çıkar ilişkin var, insanlar seni takip ediyor sen bu takip neticesinde para kazanıyorsun, ürünler inceliyorsun hayatını devam ettiriyorsun.

Dolayısıyla insanlar da sana sorular soruyorlar beklenti içine girmeleri de normal. Biraz daha sakin olabilirsin.

Sistemi yaparsin yapmazsın bu ayri bi nokta ama ben seni uzun zamandir takip ediyorum, bu üslup sana yakışmadı ben yakıştıramadım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,332
Üyeler
141,438
Son üye
M.o.d.e.r.n Stalking
Top Bottom