Neler Yeni

Ana Konu 🔥 Donanım Arşivi MD4 Sistem Çıktı 🔥

orhaneneskaratas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Orhan Enes Karataş
şu dönemde monitörlü hazır sistem cıkarmak zor iş valla helal

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,051
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,051
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Oppss1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
381
İsim
Burak Ergül
Sistem özellikleri ne olur bilmem ama 12 13 k bandı olur artık zor gibi monitör dahil 8 bine🤔

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,096
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
bilgisyaarlar - bilgisayar bileşenleri
Instagram
instagram.com/omerlutfiulker
bro bu sistemler genelde ihtiyaç sahipleri için çıkar yani elinde bilgisayar olmayıp, elinde olan bütçesiyle f/p ürün almak isteyenlere çıkar buraya kadar okey miyiz?
Çoğu sistem çıkaran kişilerde bu al satçıların birer ikişer tane almasından şikayetçi zaten :D al-satçıları yavaşlatmak veya bir nebze önlem almak amacıyla linkler bir saat sonradan konuluyor ne kadar etkili bilmem. Galiba baban zengin hiç sistem alma telaşına düşmemişsin, tam hazırlanıyorsun her şey okey kart hazır sistemi beğenmişsin fakat bir bakmışsın 1. dakikada stok yok aaa nere gitti bu stok bir bakmışsın 300-500 lira için adamlar stokları akın akın eritmiş kimisi 3 tane kimisi 5 tane almış çekilmiş kenara ilana koymuş demiş ki almak isteyip alamayanlar için aldım fakat 1000 lira fazla ver. garip valla ya
allaha sukur kardesım halımız vaktımız yerınde. babamda zengın degıl calısınca oluyor boyle seyler
Mesaj otomatik birleştirildi:

bro bu sistemler genelde ihtiyaç sahipleri için çıkar yani elinde bilgisayar olmayıp, elinde olan bütçesiyle f/p ürün almak isteyenlere çıkar buraya kadar okey miyiz?
Çoğu sistem çıkaran kişilerde bu al satçıların birer ikişer tane almasından şikayetçi zaten :D al-satçıları yavaşlatmak veya bir nebze önlem almak amacıyla linkler bir saat sonradan konuluyor ne kadar etkili bilmem. Galiba baban zengin hiç sistem alma telaşına düşmemişsin, tam hazırlanıyorsun her şey okey kart hazır sistemi beğenmişsin fakat bir bakmışsın 1. dakikada stok yok aaa nere gitti bu stok bir bakmışsın 300-500 lira için adamlar stokları akın akın eritmiş kimisi 3 tane kimisi 5 tane almış çekilmiş kenara ilana koymuş demiş ki almak isteyip alamayanlar için aldım fakat 1000 lira fazla ver. garip valla ya
ınsanlar ekran kartı dıye aglarken ben gıttım ekran kartları aldım 1bucuk sene mınıng yaptım sıstemımı bedavaya getırdım yedegede 3060 ekran kartı attım. bazen aglamak yerıne duruma ayak uydurmak lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ahmet Faruk Özsoy
Şuan storyde bir şey gözükmüyor ama bir sorun yoktur dimi ?

Asfalt Osman

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,511
İsim
Umut
Instagram
Ergelenu
Discord
Asfalt Osman #2131
Ne zaman çıkacak belli mi