Neler Yeni

Ana Konu 🔥 Donanım Arşivi MD4 Sistem Çıktı 🔥

lia shine

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,002
İsim
Hasan
Ben dedim amme hizmeti diye. İllaki geliri olacak bunlardan. Ama sırf bu yüzden adama "köle yapcaksın tabi sana para kazandırıyoruz" gibi triplere girenler de bana saçma geliyor.
Biz senin takipçiniz tabii yapıcaksın gibi konuşan birini görmedim ben? Sadece "biz senin takipçiniz biz sana, forumdakilere, takipçilerine nasıl saygılıysak sende bize saygılı olmalısın" demek istemiş bence. Ha Abdullah abi veya tartıştığı arkadaş saygısızca bir konuşma yapmış mı? Bence yapmamış sadece ikiside agresif konuşmuş. İyi forumlar.

NightRose

80+ Bronze
orası doğru, amme kısmına katılmıyorum sadece. Ama dedigim gibi kazancak ki kazandırcak zaten kural böyledir.
Belki amme kısmında olabilirsin onu o an ne düşünerek yazdım hatırlamıyorum ama insanların bu dediğim tarzda tavırlarına karşıydı cümlem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biz senin takipçiniz tabii yapıcaksın gibi konuşan birini görmedim ben? Sadece "biz senin takipçiniz biz sana, forumdakilere, takipçilerine nasıl saygılıysak sende bize saygılı olmalısın" demek istemiş bence. Ha Abdullah abi veya tartıştığı arkadaş saygısızca bir konuşma yapmış mı? Bence yapmamış sadece ikiside agresif konuşmuş. İyi forumlar.
Bu konuda geçenleri kastetmedim tipik her zaman sistem çıkacağı zamanki muhabbetler oluyor buna binaen dedikleri şey de bu fiyata olmaz alınmaz şu parçalar olacak gibi emrivaki saçma sapan düşüncedeki insanlar ayrıca dediğim şeyleri de düşünen kişiler. Sistem çıkartır veya çıkartmaz orası ayrı konu. Çıkan ürün de fiyatı uyar satın alırsın uymaz almazsın. Eleştirinin de bir kuralı olmalı bazıları çok acımasız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Altug Atik
Aslinda bu konuda cevap yazan herkes rol oynuyor ve stokculari md4 sistemden sogutmaya calisiyorlar.
Cok guzel bir strateji.
Tesekkurler,

Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Hakan Arıkan
Instagrama Abdullah kardeşim video atmış md4 ile alakalı, sadece direk olarak itopya mağazalarından alınabilecek. Webe stok acilmayacak anladığım kadarıyla.

İstanbul'da olup alacak dostlara hayırlı uğurlu olsun.

Stokçuların allah c.c. binbir türlü belasını versin.

Asfalt Osman

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,511
İsim
Umut
Instagram
Ergelenu
Discord
Asfalt Osman #2131
Instagrama Abdullah kardeşim video atmış md4 ile alakalı, sadece direk olarak itopya mağazalarından alınabilecek. Webe stok acilmayacak anladığım kadarıyla.

İstanbul'da olup alacak dostlara hayırlı uğurlu olsun.

Stokçuların allah c.c. binbir türlü belasını versin.
Bence bu olay saçma diğer şehirlerden izleyenler napicak

sercilong

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
SERCAN UZUN
Açsın o zaman kardeşim Bursa'ya da mağaza. Bizim ne suçumuz günahımız var.

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,327
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
İstanbul da olması süper oldu. Şubeden alması baya keyifli oluyor sırada çay falan ikram ediyorlar sohbet muhabbet güzel geçiyor. Site çökmesiyle uğraştırmadı

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,175
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik Bilgisayar Sistemleri Sıcak Fırsatlar
Hocam Türkiye İstanbuldan ibaret değil neden böyle bir şey yapılıyor ben anlamadım

Top Bottom