Neler Yeni

Donanım Arşivi rtx 3050 paylaşımı !

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,585
İsim
Oğuzhan Şahin
Orta diyor 3050ye adam kendisi giriş seviyesi demişti sanki 🤨

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,326
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
Değil. ama abdullah abi böyle şeyler yapmayı seviyor. bence şuanda bunu attıktan sonra forumda konuşulacakları izlemek için aktif (sadece bir komplo teorisidir :))
Olabilir ben bekleyeceğim sistemi umarım güzel birşeyler olur

RTX3080Ti

80+
4500TL'ye anakart+rtx 3050 sattı bu adam? sence yapamaz mı?
O anakartların son anda 3050 lere dahil edildiğini ve abdullahın o anakartların parasını ödediğini düşünüyorum. Çünkü eğer itopya 3050 + anakart verecek olsa o şekilde listelerdi ama adamlar sadece 3050 listeleyip anakartı ekstra gönderdiler yani muhtemelen abdullah arayıp yanına anakart verelim ücretini ben verecem ona göre de forumda açıklamaya yapacam demiştir. Velhasıl itopyayı arayıp yanına şirketin cebinden anakart koydurttuğuna inanan varsa biraz saftır.

yusuf.fb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Kemal sunal
Fiyatları abdullahın belirlediğini sanman cidden komik. İtopya kaça uygun görürse o fiyata çıkar.
Arkadaşında dediği gibi 4500TL'ye anakart+rtx 3050 çıkardı. Onun için imkansiz olmaz :)

O anakartların son anda 3050 lere dahil edildiğini ve abdullahın o anakartların parasını ödediğini düşünüyorum. Çünkü eğer itopya 3050 + anakart verecek olsa o şekilde listelerdi ama adamlar sadece 3050 listeleyip anakartı ekstra gönderdiler yani muhtemelen abdullah arayıp yanına anakart verelim ücretini ben verecem ona göre de forumda açıklamaya yapacam demiştir. Velhasıl itopyayı arayıp yanına şirketin cebinden anakart koydurttuğuna inanan varsa biraz saftır.
:kekw:

Son düzenleme:
Top Bottom