Neler Yeni

donanım arşivi sistem

fisek002

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hasan Aldemir
abdullah abi hikayesinde sistem paylaşmış ve bende sistem im özelliklerine bile bakmadan abdullah abiye güvenip almayı düşünüyorum ama kredi kartına ne kadar limit yüklemeliyim çıkacak sistemin tahmini fiyatı ne kadar olur ona göre çevreden para toplamam gerekiyor ek olarak daha önce almış olanlar varsa kredi kartlarına taksit seçenekleri var mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Ahmet Önal
abdullah abi hikayesinde sistem paylaşmış ve bende sistem im özelliklerine bile bakmadan abdullah abiye güvenip almayı düşünüyorum ama kredi kartına ne kadar limit yüklemeliyim çıkacak sistemin tahmini fiyatı ne kadar olur ona göre çevreden para toplamam gerekiyor ek olarak daha önce almış olanlar varsa kredi kartlarına taksit seçenekleri var mı
dostum 14k max gibime geliyoe

Monaarch

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Ömer
taksit seçeneği var ama kartın kampanyasına göre esktra ücret koyabilirler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,300
Üyeler
140,803
Son üye
aktkn
Top Bottom