Neler Yeni

Donanım Arşivi Sistemlerini Nasıl Buluyorsunuz?

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Fiyat-Performans güzel sistemler oluyor genellikle.
Yalnızca SSD ve KASA konusunda biraz daha kaliteli markalar tercih edilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Aslında o konuda ben hep beğenmişimdir, Cooler Master, Corsair, Thermaltake gibi markaları bol kullanmıştı Abdullah reis :).

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Sabit Sürmeli
Steam
Jweely
Twitter
JweelyTheKid
Değerli arkadaşlar yerine, zamanına ve piyasasına göre sizden sistemlerim hakkında görüşlerinizi istiyorum. Eksiğim gediğim varsa size daha iyi içerikler yapmak için kendimi düzeltmek isterim. Sevgiler

Alıntıyı görüntüle

Yapılan toplama sistemleri "hazır sistem" ve "donanımarşivinin hazır sistemi" olarak ayırıyoruz çünkü açık ara en f/p sistemler bizimkiler oluyor. Bu arada yazar alımı görüşmemiz ne zaman olacak abim 😋

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,513
İsim
Diyarhan
Gayet iyi ciddi söylüyorum sen sistem çıkarmasan kimse çıkarmıyor. Çıkardıkları da iyi olmuyor. Onun dışında fp kasası olarak spec delta sabitleşebilir. Rx5700 lü 1080p oyunculuk için sistem iyi olur. Rx5600xt kullanıyorsun ama yerine göre rx5700 daha ucuz olabiliyor.

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Piyasa bilgisi olmayan, bileşenlerden fazla anlamayan,
Teknolojinin içine girmeyi sevmeyen, "ben anlamam" diyen kişilere yardım ediyoruz.
Yorumlarda öneri yaparken 2 dönemimiz var;

1-) "Yakın zamanda çıkacak olan DA sistemini bekle"
2-) "DA yeni sistem yayınladı. Yeni DA sistemini al"

Toplanan sistemlerde her zaman fiyat araştırması yapıyorum,
Bilen bilir, bazı "kampanyalı" hazır sistemleri, aynı bileşenler ile internetten kendimiz toplayınca daha ucuza denk gelebiliyor.
DA sistemlerde (eski sistemler dahil) hiç bir zaman;
"onu alma, şunu al daha hesaplı"
"parçaları kendin alırsan daha ucuza geliyor" dediğim olmadı.

Eline emeğine sağlık. Daha da iyilerini bekliyoruz.(y)

alper2669

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
143
İsim
alp eren
Değerli arkadaşlar yerine, zamanına ve piyasasına göre sizden sistemlerim hakkında görüşlerinizi istiyorum. Eksiğim gediğim varsa size daha iyi içerikler yapmak için kendimi düzeltmek isterim. Sevgiler

Alıntıyı görüntüle
AMD Ryzen 5 3600 Soket AM4 1485 tl
Gigabyte B450M S2H Soket AM4 DDR4 mATX Gaming Anakart 500 tl
sapphire Pulse RX 5600 XT 6GB GDDR6 Gaming Ekran Kartı 2667 tl
Team 480 GB TEAM GX1 2.5" SATA 3.0 SSD 480 tl
corsair Carbide Spec Delta RGB 550W 80+ 815 tl
Ramler 830 tl

Güncel rakam 6750 TL Tutarken sen bunu takipçilerine 6000 tl topladın. Birde hediye verdin bence minnet duyulması gerek.

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,023
İsim
Batuhan Divrik
Bir eleştiri olarak söylemiyorum bunu sistemlerinizi çok beğeniyorum yani diğer sistem yapanlara baktığımız da sizin sistemler baya öne geçiyor ancak çoğu sistemde rgb portlu anakart kullanılmıyor ve ya sıvı soğutmalı pc biliyorum bunları yapınca fiyat uçuyor ama böyle bir f/p de yaparsanız çok muhteşem olur başarılarınızın devamını diyorum.

RTX 7090Ti

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,600
İsim
......

Rsewest01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Berkay
Hocam Türkiyedr en iyisini yapiyorsunz cok kez yazdım illaki görmüşsünüzdür ama düşük bütçe sistem ne zaman gelecek az çok bir sey olsa söyleseniz keske

ahmetim_64

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
346
İsim
Ahmet Karagöz
Facebook
albay6464
Şimdi sen bir ürünü anlatırken en ince ayrıntısına kadar söylüyorsun sistemlerin gayet mükemmel dürüstlüğünden ve kalitenden özen vermiyorsun sen gerek fiyat olarak gerek kalite olarak büyük bir kitleye hitap ediyorsun senden yana bir sorunumuz yok zaten çok donanımlı ve gerekli bilgiye sahipsin.
Çekemeyen çok ama Allah karaktere zeval vermesin.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Piyasa bilgisi olmayan, bileşenlerden fazla anlamayan,
Teknolojinin içine girmeyi sevmeyen, "ben anlamam" diyen kişilere yardım ediyoruz.
Yorumlarda öneri yaparken 2 dönemimiz var;

1-) "Yakın zamanda çıkacak olan DA sistemini bekle"
2-) "DA yeni sistem yayınladı. Yeni DA sistemini al"

Toplanan sistemlerde her zaman fiyat araştırması yapıyorum,
Bilen bilir, bazı "kampanyalı" hazır sistemleri, aynı bileşenler ile internetten kendimiz toplayınca daha ucuza denk gelebiliyor.
DA sistemlerde (eski sistemler dahil) hiç bir zaman;
"onu alma, şunu al daha hesaplı"
"parçaları kendin alırsan daha ucuza geliyor" dediğim olmadı.

Eline emeğine sağlık. Daha da iyilerini bekliyoruz.(y)
Çok teşekkürler, her şeye dikkat etmişsin

Valkry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
360
İsim
Hasan TEKİNER

Alıntıyı görüntüle
Abi on numarasın 👍
Ama bazen görüyorum sistemi farklı parçalar ile değiştirip tekrar aynı isimle sizin tavsiyeniz gibi satışa sunuluyor misal G2 😒 iyi ki varsın 💪

Top Bottom